kontakt

Ostatnimi czasy Skrillex dość mocno się odpalił. Na początku maja ukazała się jego kolaboracja z Starrah oraz Four Tet, zaledwie kilka dni po premierze “Butterflies” do sieci trafił kolejny numer zatytułowany “Too Bizarre“. Z kolei starszych fanów o szybsze bicie serca przyprawił wydany niedawno utwór “Supersonic (My Existence)“, będący collabem z formacją Noisia. Nie ma co ukrywać – Sonny jest ostatnio na fali, a w drodze czeka jeszcze sporo ciekawych wydań. Jednym z nich może być collab Amerykanina z Chrisem Lake’iem.

Skrillex i House? Dawać to!

Na instastory Brytyjczyka pojawiło się ostatnio zdjęcie przedstawiające Skrillexa siedzącego przy laptopie. Sonny zrepostował fotkę, a fani bardzo szybko zaczęli łączyć ze sobą kropki. Jeśli faktycznie otrzymamy owoc ich współpracy, to śmiało będzie można mówić tutaj o jednym z najgorętszych collabów ostatnich lat.

Chris Lake to obecnie jedna z topowych postaci house music. Widząc, iż Skrillex ostatnimi czasy dość mocno skręca w tym kierunku, taka kolaboracja nie jest zbyt dużą niespodzianką. Miejmy nadzieję, iż wydanie tej współpracy nie zajmie im wieczności i już wkrótce poznamy więcej szczegółów.

kontakt