rumble

Skrillex i Fred Again.. wydają mocno wyczekiwaną kolaborację pt. “Rumble”

Skrillex rozpoczyna 2023 rok z przytupem. Dziś “Rumble”, jutro kolejny singiel, a niedługo światło dzienne ujrzy cały album.

sb

Skrillex szybko postanowił dać do zrozumienia, że 2023 będzie należał do niego. Już w Nowy Rok świat obiegła informacja zapowiadająca na nadchodzący rok duży projekt (albo może i projekty). Krótki zwiastun będący minimixem nadchodzących propozycji zawierał w sobie kilka wyczekiwanych numerów. Jednym z nich była niewątpliwie kolaboracja z Fred Again.. oraz Flowdan, zatytułowana “Rumble”. Tym razem fani nie musieli już długo czekać na rozkręcenie wydawniczej karuzeli.

Brzmienia rodem z Londynu

Kolaboracja tak wszechstronnych artystów jak Skrillex i Fred Again.. mogła wyjść na wiele różnych sposobów. Choć wyraźnie słychać w nagraniu połączenie obu styli, tak nie jest to jednak typowy numer dla żadnego z nich. “Rumble” najbliżej brzmieniowo udzielającemu się wokalnie trzeciemu artyście, czyli Flodwanowi. Kawałek utrzymany jest bowiem przede wszystkim w klimatach Grime i UK Dubstep. Pomimo zaledwie dwóch i pół minut trwania, otrzymujemy sporo ciekawych dźwięków i rytmów, zwłaszcza w drugiej części utworu. Największe wrażenie na wielu fanach nadal robi jednak potężna, głęboka, pulsująca linia basowa. Sprawdźcie sami!

To dopiero początek

Już jest nieźle, a to dopiero początek, jeśli chodzi o Amerykanina. Dosłownie dzień później ukaże się kolejny singiel. Utwór zatytułowany “Way Back” to kolejna ciekawa, trzyosobowa kolaboracją. Wzięli w nim udział wokalistka RnB PinkPantheress oraz raper Trippie Redd. Oboje są jednak znani z częstych inspiracji elektroniką. Znów zapowiada się zatem ciekawie, a czeka na nas jeszcze więcej!

sb

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?