kontakt

Pamiętacie dość popularny dwa lata temu hit “Loco Contigo“, za który odpowiadał DJ Snake? Francuski producent nie był jednak jedyną gwiazdą, która miała swój udział tworzeniu tego numeru. Na wokalu pojawił się szalenie popularny, kolumbijski wokalista znany jako J Balvin. Temu panu ewidentnie spodobała się współpraca z EDMowymi artystami. Oprócz collabu z członkiem kolektywu Pardon My French czy też z projektem Major Lazer, piosenkarz doczekał się również wspólnego utworu z samym Skrillexem!

Skrillex sampluje stary hit

Mimo umieszczenia Sonny’ego w nazwie, próżno szukać tutaj jego mocnego, elektronicznego stylu. “In Da Getto” to dość mocno radiowy kawałek, na dodatek w pełni w języku hiszpańskim. W utworze wykorzystany został sampel z kawałka o tym samym tytule stworzonym przez Davida Moralesa i The Bad Yard Club w 1994 roku.

Okładka, która przykuje Waszą uwagę

Dość ciekawym elementem samego wydania jest jego okładka. Pojawiła się na niej bowiem włoska gwiazda TikToka – Khaby Lame. Tego pana możecie kojarzyć z filmików wyśmiewających lifehacki przedstawiane przez użytkowników tejże aplikacji. Sam 21-latek bardzo szybko doczekał się rozpoznawalności w sieci. Obecnie na samym TikToku Khaby posiada aż 81 milionów obserwujących, co jest nie lada osiągnięciem!

Najnowszy utwór Skrillexa, który notabene ma szansę na stanie się niemałym hitem, znajdziecie poniżej.

kontakt