Skrillex powraca? Liczne plotki o dużych collabach i wyczyszczony Instagram…

Jeden z czołowych popularyzatorów dubstepu już wkrótce może zaprezentować zupełnie nowy materiał – a świadczy o tym kilka poszlak.

PDC

Fani Skrillexa z niecierpliwością czekają na nową porcję solowego materiału. W ostatnich latach producent wspierał swoimi umiejętnościami wiele gwiazd sceny muzyki popularnej, takich jak Ed Sheeran, Lady Gaga, Ty Dolla $ign czy Justin Bieber. Wszystkie znaki wskazują na to, że Sonny postanawia wyjść z muzycznego podziemia. Artysta wyczyścił swojego Instagrama, a wielu artystów i osób powiązanych z branżą sugeruje ciekawe współprace. Co szykuje dla nas Skrillex?

Kid Cudi x Skrillex

Kilka słów za dużo przeczytaliśmy od Proximity, czyli od ludzi odpowiedzialnych za jeden z czołowych kanałów na YouTube promujących EDM. We wpisie na Twitterze możemy dowiedzieć się, że autor nie kryje zachwytu nad utworem, który usłyszał. Współpracę między amerykańskim raperem i producentem podsumował emoji ognia. Nadchodzi petarda?

emuze.me

Ok wow właśnie usłyszałem utwór Skrillexa i Kid Cudiego i to jest 🔥

Proximity na Twitterze

J Balvin: “Nadchodzi niespodzianka”

Jedną z osób, z którą nagrywał Skrillex, jest J Balvin. Artysta reprezentuje Reggaeton, czyli gatunek, którego popularność gwałtownie wzrosła po premierze Despacito. Przy jego utworach można było bawić się w oczekiwaniu na występ Swedish House Mafii, gdyż występował on kilka godzin przed legendarną formacją na Open’er Festival. Potencjalną współpracę z Moore’m J Balvin wyjawił na swoim TikToku. Podczas jednej z transmisji powiedział:

Nadchodzi niespodzianka. Wraz ze Skrillexem jesteśmy gotowi.

J Balvin na TikToku

W opisie posta na Instagramie również znajdziemy więcej informacji.

PDC

Kilka miesięcy temu J Balvin oraz Skrillex byli razem w studio, a kilka dni temu J Balvin potwierdził to podczas swojej transmisji, którą zrobił na TikToku. Potwierdził też, że wszystko jest gotowe, a niespodzianka nadejdzie niedługo.

Pierwszy utwór już w piątek?

Josh Pan podczas swoich transmisji na Instagramie dzieli się z fanami fragmentami utworów, które stworzył. Podczas nich również dzieli się informacjami związanymi z przyszłymi wydaniami. W ten sposób artysta zapowiedział premierę swojej współpracy ze Skrillexem. Producent już wcześniej wydawał utwory w wytwórni Sonny’ego.

Utwór wychodzi w następnym tygodniu, w następny piątek, ze Skrillexem. Do zobaczenia.

Josh Pan na Instagramie

Czystki na Instagramie

Dopełniłem wszystkich doniesień o współpracach producenta z innymi artystami jest wyczyszczenie przez Skrillexa swojego Instagrama. Takie działanie ostatnio jest popularne w przypadku, gdy nadchodzi nowa trasa koncertowa, ważny moment dla artysty, czy właśnie wydaje on nowy materiał. Tak też postąpili chociażby AREA21 zapowiadając album czy Swedish House Mafia przy promocji festiwalowych występów. Smaczku może dodać nowy awatar Sonny’ego, na którym jest widoczna opcja serwisu, która umożliwia dodawanie muzyki do Instagram Stories. Takie zagranie może być kolejną subtelną sugestią związaną z tym, że Skrillex powróci w najbliższym czasie. Czy możemy spodziewać się pełnoprawnego albumu lub EPki już w ten piątek? Czas pokaże.

emuze.me

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?