Spotify Top 100

Niektórzy producenci w ramach promocji i zdobycia większej sympatii fanów raz na jakiś czas oddają za darmo swoje kawałki. Nie jest to jednak tak oczywisty zabieg wśród topowych producentów, którzy zazwyczaj wolą wydać utwór w dużym labelu lub własnym sumptem wiedząc, że ich marka przyciągnie miliony słuchaczy. Mały wyjątek zrobił ostatnio Skrillex, który wrzucił na portal SoundCloud zupełnie darmowy numer.

Amerykanin wziął wszystkich z zaskoczenia i bez żadnych zapowiedzi podzielił się nową produkcją o nazwie “Kliptown Empyrean“. I tutaj mamy złe wieści dla fanów ostrej odsłony Sonny’ego – charakterystyczny producent w swoim nowym utworze stawia na o wiele bardziej chillowe klimaty, wzbogacone charakterystycznymi dla swoich ostatnich utworów wysokimi wokalami.

Pobierz nowy singiel z… Zippyshare

Jak już wcześniej wspominaliśmy, kawałek jest dostępny do pobrania całkowicie za darmo. Niezwykle ciekawy był jednak sposób oddania numeru w ręce fanów. Funkcja pobrania kawałka – owszem – istnieje, ale nie znajdziemy jej w dedykowanej opcji SoundClouda. Co zaskakujące – początkowo link do pobrania prowadził do słynnego już serwisu… Zippyshare – jednak z czasem platforma została zmieniona na dbree. “Kliptown Empyrean” możecie ściągnąć na swój dysk w jakości wav – zrobicie to pod tym linkiem.

Spotify Top 100