Amerykański DJ i producent Skrillex ubiegły rok może zaliczyć do niezwykle intensywnych. Powrót projektu Dog Blood czy masa wydanych utworów to tylko wierzchołek góry lodowej. To, co miało miejsce w 2019 roku mocno kontrastuje z ostatnimi miesiącami. Tutaj Sonny zrobił sobie nieco większą przerwę, która potrwała aż do startu wakacji. Te wiążą się bowiem z premierą naprawdę konkretnego singla w kooperacji z tuzami branży muzycznej.

Fantastyczna czwórka

Właściciel labelu OWSLA zaliczył feat na najnowszym singlu amerykańskiego rapera Ty Dolla $ign, z którym miał okazję współpracować chociażby przy “Midnight Hour“. Oprócz wymienionej wyżej dwójki w “Ego Death” swoje trzy grosze dołożyła FKA Twigs oraz jedna z najbardziej wpływowych osób w branży muzycznej – Kanye West. Numer co prawda nie jest EDMowym bangerem, ale tak czy tak nie warto przechodzić obok niego obojętnie.

Gdzieś to już słyszeliśmy…

W tym tracku nie brakuje sampli z innych, stworzonych już wcześniej propozycji. Jest ich kilka, jednak my zwróciliśmy uwagę na ten najbliższy scenie EDMowej. Chodzi tu o 104. sekundę nagrania i wokalny sampel z house’owego klasyka “Free” od Ultra Nate. Jeśli nie znacie tego numeru, to warto się z nim zapoznać – podobnie jak z “Ego Death”, które znajdziecie powyżej.