Skytech i DNF wydali drugi wspólny numer. Na “Open Your Mind” czekaliśmy ponad rok!

Mateusz i Dawid nie składają broni i prezentują już drugi wspólny utwór. “Open Your Mind” zupełnie odbiega od ich poprzedniego tracka. Sprawdźcie sami!

sunrise

Podział na sezon festiwalowy i resztę roku poświęconą na produkcję muzyki i puszczanie jej w świat – coś takiego można zauważyć w sposobie na prowadzenie swojej kariery, który uskutecznia w ostatnim czasie Mateusz Dziewulski aka Skytech. O ile w wakacje pod względem premier było bardzo cicho, o tyle na jesieni maszyna rozhulała się konkretnie i ani myśli się zatrzymać.

Po udanej premierze La La Love“, czyli radiowego collabu z C-BooL’em, przyszedł czas na nawiązujący do letniej trasy koncertowej track “Expedition“. Jednak to wciąż nie koniec atrakcji, bowiem na rynku jest już zapowiadany już podczas wywiadu na naszym kanale YouTube kolejny utwór powstały we współpracy z Dawidem Nowakiem aka DNF.

kalendarz

Nowa propozycja nosi nazwę “Open Your Mind” i po ponad dwutygodniowych przedpremierowych testach trzeba przyznać, że kawałek ma pazur i pasuje do festiwalowych okoliczności. Na oficjalną premierę trzeba było czekać naprawdę długo – wszak pierwsza emisja miała miejsce ponad rok temu, podczas Sunrise Festival 2018.

kalendarz

Nie jest to pierwszy collab tego duetu – panowie już jakiś czas temu wydali bardziej mroczne “Touching Me“.

“Open Your Mind” zasila katalog labelu CYB3RPVNK i jest już dostępny w szerokiej dystrybucji – odnośnik do odsłuchu znajdziecie pod tym linkiem, zaś poniżej możecie zobaczyć teledysk do tego tracka.

sunrise

kalendarz

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?