Skytech z pierwszym trance’owym numerem od lat! To będzie debiut w labelu Armina van Buurena

Skytech, po marcowym remiksie dla Armina van Buurena, powraca do Armada Music. Jego singiel w październiku trafi do katalogu Armind Recordings.

2sher


Niedawno pisaliśmy o oficjalnym collabie Skytecha z Flo Ridą, a już otrzymujemy kolejne interesujące wieści w temacie twórczości Mateusza. Po tegorocznym remiksie dla Armina van Buurena i R3HAB’a (“Love We Lost”), Polak ponownie pojawi się w Armada Music, tym razem z singlem “Lonely With You”.

Bardziej trance niż future rave

Mateusz to drugi polski producent pojawiający się w szeregach Armind. Pierwszym z nich był 2sher, który w 2020 wydał wspólny numer z Assafem – “Goliath”. “Lonely With You” jest współpracą Skytecha z wokalistką Mingue (Ai Ming Oei), pochodzącą z holendersko-chińskiej rodziny. Jej głos mogliście już usłyszeć m.in. w utworach EDX’a, Boliera czy Zonderlinga. Warto wspomnieć, że za tekst numeru odpowiada Joren van der Voort, znany z pisania między innymi dla Tiësto, Cosmic Gate, Lost Frequencies czy Sama Feldta.

Produkcja Polaka dobrze wpisuje się w obecne rytmy Armina van Buurena, przypominając niektóre klubowe wersje niektórych singli Holendra. Mateusz dobrze wyważył energie future rave i trance, skręcając jednak bardziej w stronę tego drugiego nurtu. W efekcie powstał wyróżniający się i łatwo wpadający w ucho kawałek. Pochwalimy też świetnie wypadający wokal Mingue, który niewątpliwie umili nam jesienne i zimowe playlisty.

Premiera wkrótce

“Lonely With You” zostanie wydane w pierwszej połowie października w Armind. Zanim to nastąpi, sprawdźcie, jak utwór Polaka wybrzmiał podczas światowej premiery w audycji “A State Of Trance”.

2sher

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?