regain_skytech

Koniec domysłów – Skytech i Regain mają wspólny numer!

Dwa kompletnie odmienne światy połączyły siły aby stworzyć prawdziwy banger. Skytech i Regain prezentują wspólny utwór.

freedom

Już nieraz byliśmy świadkami, gdy światy Hardstyle’u i mainstage’owego EDMu przenikały się wzajemnie. Tacy artyści jak D-Block & S-te-Fan czy Headhunterz mieli swoje cameo w bardziej komercyjnych kawałkach. Brakowało jednak podobnych sytuacji na naszym podwórku. Na tą pustkę odpowiedziało jednak dwóch rodzimych producentów – Skytech oraz Regain. Właśnie ta dwójka postanowiła połączyć siły i stworzyła coś konkretnego.

Collab ten teasowaliśmy już jakiś czas temu na naszym facebookowym fanpage’u. Mateusz zagrał go bowiem na koniec swojego seta w trakcie livestreamu Save The Music. Dość nietypowe dla tego producenta dźwięki wzbudziły spore zainteresowanie wśród słuchaczy. Numer został zagrany również (dla przeciwieństwa) na początku występu Pana Pawła na streamie EQ Music. W oficjalnej trackliście znajdującej się w opisie możemy wyczytać, iż jest to właśnie wspólny collab Pawła ze Skytechem.

Obu panom świetnie udało połączyć się swoje dwa odmienne style. W pierwszym dropie słyszymy dźwięki bardziej pasujące do Mateusza, natomiast w drugim mamy już prawdziwą, hardstyle’ową eksplozję. Na ten moment niestety tytuł, wytwórnia oraz data premiery pozostają tajemnicą.

freedom

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?