kontakt

A miało być tak pięknie – pomyśleliśmy sobie na wiosnę, kiedy pandemia koronawirusa uniemożliwiła nam realizowanie kolejnych odcinków Shining Beats Podcast. A początki były naprawdę mocne – w pierwszym, lutowym odcinku, gościliśmy cały team FRKNTN

…a w epizodzie marcowym kanapką (dosłownie) poczęstowany został Matt Bukovski.

Podczas nagrywania tego drugiego epizodu nie spodziewaliśmy się jeszcze, co nastąpi jakiś tydzień później. A nastąpiło zamknięcie placówek szkolnictwa wyższego – w tym też Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którego terenie nagrane zostały pierwsze dwa epizody. Tym samym nasz podcastowy format musiał stanąć w miejscu.

Studio radia UJOT FM co prawda wciąż jest zamknięte, ale udało się nam znaleźć inny sposób na przygotowywanie Shining Beats Podcast. W znajdującej się w jednym z bloków na krakowskich Bronowicach kawalerce udało się zainstalować studio, w którym realizowane są nasze materiały wideo – między innymi livestreamy #PoGodzinach oraz Drop Challenge. Tam też będą powstawać nasze podcasty.

Pierwszym gościem Patryka Wojtanowicza po ośmiomiesięcznej przerwie jest Mateusz Dziewulski aka Skytech. Najpopularniejszy polski producent EDM na Spotify podczas godzinnej rozmowy opowiedział… w sumie to łatwiej byłoby wymienić, o czym nie powiedział – bo tematów nie brakowało. Główną osią była jednak muzyka – a więc gawęda dotyczyła między innymi muzyki trance oraz współprac z takimi artystami jak C-BooL czy R3hab. Z materiału dowiecie się też co nieco o pobocznym projekcie Mateusza, pod którym udało mu się wypuścić w czerwcu nieoficjalny remix jednego z utworów Sanah.

Mało? No to posłuchajcie…

…albo zobaczcie w wersji video całą rozmowę Patryka Wojtanowicza ze zwycięzcą ubiegłorocznego Polish DJs Chart!

kontakt