Skytech z trance’owym setem i Nitrous Oxide już w tą sobotę w Poznaniu – i to na darmowej imprezie

Seria imprez We Love Trance po raz drugi ląduje w poznańskiej miejscówce o nazwie KontenerART. Już 26 sierpnia rządzić tam będą klasyki.

PDC

W tym roku fani muzyki trance w naszym kraju zdecydowanie mają powody do zadowolenia. A jeśli ci fani są z Wielkopolski, to już w ogóle cud, miód i orzeszki. W ostatnich miesiącach w Poznaniu i nie tylko odbyło się kilka mniejszych i większych imprez z udziałem polskich i zagranicznych reprezentantów gatunku. Najpierw mieliśmy ostatnią krotoszyńską edycję Target One Festival. Następnie można było się bawić na Always The Sun Festival w Ostrowie Wielkopolskim, Euforia Festival w Boszkowie oraz Malta Garden Festival w Poznaniu. Początek września to z kolei zamykająca sezon impreza Sounds Of Freedom w Jarocinie. Ale tydzień wstecz także się będzie działo – i to bez konieczności kupowania biletu.

Trance’owe zamknięcie wakacji

Już 26 sierpnia w poznańskiej przestrzeni o nazwie KontenerART odbędzie się kolejna edycja wydarzenia z serii We Love Trance. Tym razem seria zazwyczaj mająca miejsce w klubach, na zakończenie wakacji zawita w plener. Będzie to zresztą nie byle jaka wizyta – tym razem motywem przewodnim będą klasyki muzyki trance. O odpowiednią selekcję zadbają postaci, które – jak twierdzą organizatorzy – na tych brzmieniach zjadły zęby.

emuze.me

Headlinerami tego eventu będą Nitrous Oxide oraz… Skytech. O ile obecność Krzyśka w lineup’ie tego typu imprezy jest dość oczywista, o tyle Mateusz może niejednego słuchacza – szczególnie młodszego – zaskoczyć. Osadzony obecnie w bardziej mainstage’owych brzmieniach i niejednokrotnie goszczący na playlistach stacji radiowych producent ma swoje korzenie w muzyce trance i to właśnie z tych korzeni będzie czerpać podczas swojego seta. Notabene nie będzie to pierwszy występ mieszkającego obecnie w Gnieźnie twórcy w tej formule. Ostatnim razem dwukrotny zwycięzca Polish DJs Chart zadowałał starą gwardię w 2019 roku, także na imprezie z serii WLT.

Oprócz gwiazd wieczoru, za deckami staną także Tralien, Thomas Palec, T-Storm, Rafuss oraz Aquatic Simon.

PDC

Będą grać z sercem

Seria We Love Trance: Club Edition zawsze ma pierwiastek charytatywności, i nie inaczej będzie tym razem. Podczas edycji plenerowej będzie prowadzona zbiórka na rzecz Poli Jaruszewskiej, kilkuletniej dziewczynki zmagającej się z zespołem Downa. Na terenie imprezy będą rozstawione puszki, do których będzie można wrzucać pieniądze. Warto to rozważyć – szczególnie, że wstęp na samo wydarzenie będzie zupełnie darmowy.

Więcej informacji na temat plenerowej edycji We Love Trance: Club Edition znajdziecie pod tym linkiem. Portal Shining Beats z dumą obejmuje tą imprezę patronatem medialnym.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?