Lineup’owe roszady na ostatnią chwilę. slowthai i Arty nie zagrają w Polsce

Organizowanie festiwali w tym roku nie jest łatwe. Właśnie doszło do roszad w lineup’ach FEST Festival i Euforia Festival.

2sher

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo – z pewnością takie słowa pod nosem, chcąc choć trochę się pocieszyć, rzucają organizatorzy tegorocznych festiwali w obliczu lineup’owych roszad spowodowanych pandemiczną sytuacją. O ile The Other Side Of The Sun czy Heartbeat Festival wystrzegły się takich problemów, o tyle Euforia Festival i FEST Festival już nie zdołały. W ostatnich dniach skład tych obydwóch imprez uległ pewnym zmianom.

slowthai wypada z lineup’u FESTu…

Zacznijmy od tego, co chronologicznie nam bliżej. 12 sierpnia w Parku Śląskim miał wystąpić slowthai – jedna z głównych postaci rapowej części lineup’u FEST Festival 2021. Niestety, jak się okazuje, Brytyjczyk wylądował na kwarantannie, przez co nie będzie mógł wystąpić w Chorzowie. Potwierdzono przy okazji obecność rapera na przyszłorocznej edycji festiwalu.

Zamiast niego na Tent Stage wystąpią polscy artyści – Białas i White 2115.

…Nothing But Thieves też…

Już kilka dni wcześniej z lineup’u imprezy – także z powodu obostrzeń – wycofano planowanych na 14 sierpnia rockowych headlinerów w postaci zespołu Nothing But Thieves. Podobnie jak w wypadku slowthai’a, Brytyjczycy zagrają w Chorzowie w przyszłym roku.

Jako zastępstwo na Main Stage 14 sierpnia pojawi się grupa Kensington.

…a Arty nie zagra na Euforii

Problemów nie ustrzegli się także organizatorzy Euforia Festival 2021. Z lineup’u planowanej na 14 sierpnia imprezy wyleciał Arty.

Zamiast niego, na plaży w Boszkowie zagra Ciaran McAuley.

Jak więc widać, organizacja muzycznych wydarzeń w tym chorym okresie do łatwych nie należy. Niemniej, ważne że coś się dzieje – bo za miesiąc może być z tym już różnie…

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?