South Blast! i Adrena Line remiksują Tiesto. Nowa wersja “Acordeão” z supportem legendy EDM

Dwaj polscy producenci – South Blast oraz Adrena Line stworzyli remix utworu Tiesto. Ich interpretacja przypadła do gustu samej legendzie.

silesia beats

Polscy reprezentanci z roku na rok zyskują coraz większe znaczenie na międzynarodowym rynku EDM. Mamy się czym pochwalić zarówno na polu producenckim, jak i na wokalnym. Oprócz release’ów w dużych labelach czy występów na festiwalach, spore znaczenie we wspinaczce po kolejne cele w karierze mogą być supporty znanych DJów i producentów. Przed swoją szansą na rozwój są właśnie kolejni kandydaci z Polski – Daniel Górny aka South Blast! oraz Bartek Moździanowski aka Adrena Line.

Panowie postanowili wspólnymi siłami zremiksować kawałek “Acordeao“, za którego oryginał odpowiedzialni są Tiesto i Moska. Na początku trackiem zainteresował się duet Blasterjaxx – stąd support utworu w 283. odcinku audycji Maxximize on Air. Jednak to był dopiero początek – to, co przyszło potem, przeszło najśmielsze oczekiwania twórców. Polska kompozycja uzyskała bowiem uznanie samego Tiesto, który zagrał remix w 667. odcinku swojej popularnej audycji Club Life.

jay_cluss

Postanowiliśmy zapytać Bartka (Adrena Line) co nieco odnośnie numeru, który przyniósł mu tak duży sukces, jak na postać będącą dla wielu słuchaczy anonimową.

ultra

Pracę nad remixem dla utworu Tijsa i Moska – mowa o “Acordeão” – rozpoczęliśmy we wrześniu zeszłego roku, lecz pierwsze supporty zdobyliśmy pod koniec zeszłego roku w podcastach od Blasterjaxx, Sophie Francis, Djs From Mars, Albert Neve & Abel Ramos, Kid Massive, Lumberjack oraz wielu innych. Jednak miłą informacją okazał się niedawny support od samego Tiësto w 667. odcinku Club Life.

Wszystkie supporty, które zdobyliśmy to była nasza praca – bez osób trzecich, czy pomocy labela. Włożyliśmy tu pełnię swojego serca by udowodnić sobie, że jesteśmy w stanie nagrać coś mocnego. Poza supportami prowadzę rozmowę z Musical Freedom, czy zgodzą się na oficjalne wydawnictwo naszego remixu. Dokładnych szczegółów nie mogę jednak zdradzić ze względu na trwające negocjacje.

Adrena Line

Temat będziemy obserwować i z pewnością do niego wrócimy, kiedy tylko będzie dziać się coś nowego. Tymczasem z naszej strony gratulacje dla Daniela i Bartka – czekamy na nowości!

kalendarz

silesia beats

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?