Tego się nie spodziewaliśmy – laureatka The Voice of Poland z singlem w Spinnin’ Records!

Polska wokalistka Marta Gałuszewska zawitała ostatnio do Spinnin’ Records. Jak laureatka The Voice Of Poland poradziła sobie w deep house’owym brzmieniu?

sunrise

Na naszej stronie często piszemy o sukcesach polskich producentów, którzy z czasem coraz częściej pojawiają się w największych wytwórniach EDM. Chociażby w tym tygodniu premierę miał już kolejny w Spinnin’ Records, tym razem Sikdope’a – “Coming Down. O ile wydania rodzimych producentów w dużych wytwórniach stają się powoli normą, o tyle nie jest to aż tak oczywiste w przypadku wokalistów pochodzących z Polski.

Polskie wokalistki robią karierę w świecie EDM

Swego czasu pisaliśmy o polskiej piosenkarce znanej pod pseudonimem Gia Koka – utwory z jej udziałem nieraz pojawiały się w sławnym labelu. Ostatnio jednak do tego grona dołączyła postać, której byśmy się kompletnie nie spodziewali – mianowicie… Marta Gałuszewska.

kalendarz

Na start objaśnienie dla osób niezaznajomionych z tą postacią. Mieszkanka Elbląga jest bowiem laureatką ósmej edycji popularnego, telewizyjnego programu The Voice of Poland, gdzie występowała pod wodzą Michała Szpaka. Jej utwory podpisane własnym imieniem cieszą się dużą popularnością w Polsce.

kalendarz

Laureatka “TVoP” w klimatach deep house

Marta pojawiła się w Spinnin’ Records w numerze “Comfort Me“, za który odpowiedzialny jest holenderski DJ i producent, BLR. Polka wystąpiła w nim pod nieco innym aliasem – MVRT, zaś historią powstania tego utworu podzieliła się na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak wyszło, że we wrzesniu 2019 Matt Bond zaprosił mnie do Londynu, żeby popracować z niesamowicie zdolnymi NBLM. Zdarzyło się też, że pracowali wtedy akurat z BLR, więc nas sobie przedstawili. W efekcie dziś wydaliśmy ten numer! Całkiem niezłe wejście w 2020 😎 Ogromne dzięki dla Spinnin Records za wsparcie 👑 A teraz odtwarzać! __________ It happened that in September 2019 @mattbond______ invited me to London to work with the ridiculously amazing @nblmofficial . It also happened that they were working with *the* @blrofficial at the time and so they introduced us. And here we are now! What a way to kick off 2020 😎 Huge thanks to @spinninrecords for supporting the track 👑 Go stream it NOW! . ᴄᴏᴍfᴏʀᴛ ᴍᴇ feat. me as @itsmvrt – link in bio – . #pinkthebeat #VIPink #marthsia #comfortme #comfort #me #blr #nblm #mvrt #spinninrecords #spinnin #records

Post udostępniony przez Marta Gałuszewska / MVRT (@mgaluszewska)

Niezwykle subtelny wokal zwyciężczyni The Voice of Poland idealnie wpasowuje się w deep house’owy klimat kawałka od BLR. Mamy nadzieję, że to dopiero początek przygody dwudziestopięciolatki ze światem EDM i jeszcze nieraz zobaczymy ją obok największych nazwisk branży. Efekt współpracy jednej z ciekawszych postaci na house’owej scenie i polskiej wokalistki jest wzmocniony bardzo memicznym klipem, który możecie znaleźć poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?