Spinnin’ Records rozda stopery do uszu wszystkim uczestnikom swojej imprezy na ADE

Akcja, której twarzą jest Sam Feldt, ma uświadamiać klubowiczów w zakresie ochrony słuchu. Oprócz producenta, w inicjatywie biorą udział Alpine i Spinnin’.

sunrise

Dosłownie za kilka dni rozpoczyna się tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event. Wśród podmiotów, które organizują atrakcje dla fanów EDM jest także Spinnin’ Records, które 16 października – a więc pierwszego dnia zabawy – prezentuje swój showcase w ramach imprezy z serii Spinnin’ Sessions.

W lineupie (którego pełny skład znajdziecie tutaj) znajdziemy takie postaci, jak chociażby Madison Mars, La Fuente, Firebeatz, Bassjackers oraz Sam Feldt. Ten ostatni jest warty wymienienia z jeszcze jednego powodu – bowiem właśnie ten producent stał się twarzą wspólnej kampanii Spinnin’ Records i Alpine pod nazwą “Love Your Music. Protect Your Ears“, która ma zwrócić uwagę młodych ludzi na to, jak ważna jest ochrona słuchu podczas festiwali. Szczególnie, że według badań agencji The Choice, 60 procent Holendrów ma problemy ze słuchem po uczestnictwie w muzycznym festiwalu.

kalendarz

Myślę że ważne jest to, aby każdy mógł cieszyć się muzyką nie tylko teraz, ale nawet za 10 czy 20 lat. Z wysokiej jakości ochroną słuchu możesz cieszyć się muzyką tak bardzo jak dotąd – a nawet jeszcze bardziej.
(…)
Każdego roku u 20 tysięcy młodych ludzi rozwija się upośledzenie słuchu. Razem z Alpine i Spinnin’ chcę temu zapobiegać. Spinnin’ Sessions podczas ADE to idealny czas, aby powiedzieć o tym problemie i pozwolić ludziom poczuć, jak to jest przeżyć elektroniczny event z użyciem stoperów do uszu.

Sam Feldt

O kampanii ma być głośno właśnie na Amsterdam Dance Event – jak czytamy na stronie wytwórni, na najbliższy tydzień przygotowanych jest kilka niespodzianek, o których na razie mówić nie chcą. Jedną z nich już poznaliśmy – otóż wszystkie 1200 osób, które pojawią się na organizowanym w amsterdamskim Q-Factory Spinnin’ Sessions, otrzymają za darmo stopery do uszu. Będzie to pierwsza tak masowa impreza oferująca każdemu z uczestników ochronę słuchu.

kalendarz

Na koncertach, imprezach klubowych czy festiwalach czymś normalnym jest bardzo głośna muzyka. Ma to niepodważalnie negatywny wpływ na nasz słuch – choć teraz, jako młodzi ludzie, możemy tego nie odczuwać, to na starość może to się negatywnie odbić na naszych uszach. Warto więc o tym pamiętać.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?