Startuje Polish DJs Chart 2022. Przedstawiamy szczegóły tegorocznej edycji

Już po raz czwarty wybierzecie najpopularniejszą postać polskiej sceny muzyki elektronicznej. Głosowanie rozpoczyna się 7 listopada!

emuze.me

Od 2019 roku odbywa się najważniejszy ranking polskiej sceny muzyki elektronicznej. Polish DJs Chart już od pierwszego ogłoszenia wyników wzbudza emocje i zainteresowanie DJów, producentów, osób działających w branży i zwykłych klubowiczów. Widać to dobitnie po rosnącej każdego roku liczbie oddanych głosów – w 2021 właściwego wyboru dokonało ponad 13 tysięcy osób. Ile będzie w tym roku? Przekonamy się już w najbliższych tygodniach – rusza bowiem Polish DJs Chart 2022!

Startujemy już w poniedziałek

W końcu udało się wrócić naszej branży do działania pełną parą. Kluby funkcjonują bez żadnych obostrzeń, podobnie jak eventy halowe czy festiwale. Jesteśmy więc ogromnie ciekawi, jak to wszystko wpłynie na wyniki tegorocznego głosowania, które startuje już 7 listopada. Od 00:01 będzie można oddawać swoje głosy na stronie polishdjschart.pl. Zasady pozostają niezmienne względem roku ubiegłego. Na wyniki będzie mieć Wasz wybór w formularzu, ale także zbierane przez cały rok statystyki tzw. “monthly listeners” na Spotify, najpopularniejszej platformie z legalną muzyką w naszym kraju.

emuze.me

Głosowanie będzie odbywać się na tych samych zasadach, jak dotąd. Aby oddać ważny głos, należy zalogować się przez Facebook’a. W wyznaczone pola wpisujemy swoich ulubionych DJ’ów lub producentów z Polski. Należy pamiętać, że kolejność ma znaczenie – DJ z pierwszego pola otrzyma 5 punktów, DJ z drugiego 4 punkty etc. Warto przy okazji głosowania zwracać uwagę na odpowiednią pisownię aliasu artysty. Istotne będzie także odpowiednie wypełnienie formularza – zgłoszenia wypełnione nieprawidłowo będą nieważne. Sposób poprawnego oddania głosu znajdziecie na social mediach rankingu – tak, aby nie było żadnych wątpliwości.

Głosowanie będzie trwać przez trzy tygodnie – do niedzieli 27 listopada do 23:59.

emuze.me

Finał ponownie w klubie

Wyniki zaprezentowane zostaną 9 grudnia – a więc tydzień wcześniej, niż przy poprzednich edycjach. Ubiegłoroczny finał odbył się w świętej pamięci już wrocławskim klubie Wall Street. Tym razem ogłoszeniu zwycięzcy także będzie towarzyszyć impreza w klubie. O tym, gdzie konkretnie się spotkamy, dowiecie się już wkrótce.

Jedno jest pewne – niezależnie od tego, gdzie odbędzie się finał, jego przebieg będzie można śledzić w formie livestreama na Facebook’u i YouTube. Wyniki tradycyjnie będą podawane na naszych łamach, a także na kanałach Polish DJs Chart na Facebook’u i Instagramie. Tam też będą podawane wszelkie dodatkowe informacje, dlatego warto obserwować social media rankingu.

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w głosowaniu. Warto wspierać swoich ulubieńców!

emuze.me

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?