Steve Aoki dołącza do Azjatyckiej Galerii Sław. Prestiżowe wyróżnienie EDMowej gwiazdy!

Sukcesy na scenie EDM oraz między innymi własna fundacja sprawiają, że Steve Aoki zasłużył na dołączenie do Azjatyckiej Galerii Sław.

kalendarz

Szacuje się, że aż 4 miliardy ludzi jest pochodzenia azjatyckiego. Nie trzeba mówić więc, jaką potęgę stanowią w zasadzie w każdej dziedzinie życia, począwszy od technologii, na budownictwie kończąc. Jest to wszak rzecz oczywista.

Na rozpoznawalność Azjatów w świecie z pewnością jakiś wpływ miała rodzina Aoki. Począwszy od głowy rodziny – Hiroakiego – który założył popularną sieć restauracji Benihana. W chwili śmierci popularny Rocky Aoki miał siedmioro dzieci, w tym najbardziej znanego przez nas didżeja. Jednak warto wspomnieć jeszcze o córce o imieniu Devon, która stała się ona dość znaną aktorką oraz modelką. Wystąpiła w takim klasyku jak druga część “Szybkich i Wściekłych“, a także w filmie “Sin City: Miasto Grzechu.” Innymi słowy – Steve Aoki i jego międzynarodowy sukces jak ulał pasują do osiągnięć jego bliskich.

emuze.me

Teraz do jego życiowych zaszczytów dołącza prawdopodobnie najbardziej prestiżowy – producent dołącza bowiem do Asian Hall Of Fame.

Wielkie wyróżnienie

Wybór nie powinien nikogo chyba specjalnie dziwić. Steve, jako jeden z pierwszych muzyków azjatyckiego pochodzenia, zyskał światową sławę grając na największych festiwalach na świecie. W środowisku muzyki elektronicznej jest bardzo rozpoznawalny i w dalszym ciągu przyciąga tysiące ludzi na swoje występy.

ultra

Poza tym posiada własną fundację The Aoki Foundation, która zajmuje się wspieraniem organizacji w obszarach nauki i badań nad mózgiem, ze szczególnym uwzględnieniem medycyny regeneracyjnej i zachowania mózgu.

Aoki dołącza do takich sław, jak gitarzysta basowy Phil Chen, aktor Ken Jeong, światowej sławy neurochirurg dr Linda Liau, czy sam Bruce Lee.

Ceremonia wprowadzenia odbędzie się wirtualnie 13 listopada.

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?