Zobacz wyjątkową posiadłość Steve’a Aokiego w Las Vegas! [ZDJĘCIA]

Steve Aoki przez dwa lata remontował nabytą w 2014 roku posiadłość tak, aby odpowiadała jego wygórowanym oczekiwaniom. Kto bogatemu zabroni?

kalendarz

Przemysł związany z muzyką elektroniczną rośnie z roku na rok. Podmioty biorące udział w rozwoju branży notują coraz większe przychody, a główne postaci, czyli rzecz jasna artyści, zgarniają za pojedyncze występy ogromne kwoty. DJe utrzymujący się na topie od lat mają więc co robić z zarobionymi pieniędzmi – jedną z takich osób jest Steve Aoki.

„Spędziłem dwa lata pracując nad domem i wydałem miliony dolarów” – mówi muzyk, który kupił dom w 2014 roku i przeprowadził się do niego dwa lata później. Przez ten czas wyremontował całą willę tak, aby odpowiadała ona jego wizji.

emuze.me

„To ogromny dom” – przyznaje Aoki o pustynnej nieruchomości, którą kupił na aukcji.
„Technologiczna inteligencja jest kluczowym elementem” – mówi Aoki. Tutaj jego studio muzyczne, w którym nominowany do nagrody Grammy artysta stworzył niektóre ze swoich największych hitów.
Mimo że dom posiadał basen, lokalizacja i głębokość nie zadowalały muzyka, dlatego przeniósł go bliżej domu. Dodatkowo ma niesamowicie wyglądające logo.

„Paleta kolorów jest bardzo szara i biała. Bardzo nowoczesna. Ale każdy pokój ma swój charakter i osobowość. Nie lubię przyprowadzać wielu ludzi. Jeśli ich nie znam, po prostu nie przychodzą. Mam za dużo sztuki, za dużo cennych rzeczy” – wyjaśnia.

Obok basenu Steve ma również rampę dla deskorolek, huśtawkę w salonie, oraz specjalny pokój zabaw z trampolinami. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

ultra

Zachęcamy również do przyjrzenia się temu, jak mieszka inna gwiazda EDM – Zedd.

foto: Emily Berl

emuze.me

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?