steve aoki

Steve Aoki zapowiada siódmy studyjny album. Premiera po wakacjach

Już za dwa miesiące Steve Aoki wyda swój siódmy studyjny album. Co ciekawe, krążek będzie bardzo różnorodny gatunkowo.

silesia beats

W 2012 roku EDM miał się bardzo dobrze. To w tym roku ukazywały się najróżniejsze klasyki muzyki elektronicznej takie jak Don’t You Worry Child czy Reload. Był to również rok zapoczątkowujący serię sześciu albumów studyjnych Steve’a Aokiego. W świecie EDMu jest to wręcz zawrotna ilość wydanych albumów, porównując ją do innych artystów. We wrześniu liczba ta zwiększy się o kolejny krążek, który skupiony będzie nie tylko na muzyce elektronicznej.

Siódmy album

HiROQUEST” będzie przede wszystkim albumem bardzo zróżnicowanym. Brzmienia, jakie będziemy na nim mogli usłyszeć, inspirowane są historią Steve’a z alternatywnymi zespołami rockowymi czy latynoskim popem, zachowując przy tym EDMowy sznyt, jaki prezentuje w swoich utworach. Progressive house, drum and bass czy future house – utworów w tych gatunkach również nie zabraknie w najnowszym krążku.

Sam album wyjdzie 16 września i zawierał będzie aż 26 kawałków, z czego pięć z nich zostało już wydanych. Mowa tu konkretnie o “Just Us Two”, “Kong 2.0”, “Save Me”, “Stop The World” oraz “KULT”. Do tego grona w najbliższy piątek dołączy kolejny utwór pt. “Whole Again”. Progressive house’owa produkcja współtworzona wraz z KAAZE oraz Johnem Martinem, z pewnością zachwyci wiele osób.

silesia beats

Muzyka jest tkanką łączącą z tym wszechświatem, który tworzę. Ten album opowiada fantastyczną historię, ale mówi też o wolności od ograniczeń. Wróciłem do swoich korzeni – tej surowej, rockowej energii, która stała się jej podstawą. Od tego momentu zacząłem odkrywać wszystko i wyrosło tak wiele różnych gatunków.

Steve Aoki

Ciekawi goście

Duża ilość utworów, wiążę się również z dużą ilością kolaboracji, jakie będziemy mogli usłyszeć na najnowszym krążku. Oprócz wcześniej wspomnianego KAAZE oraz Johna Martina, do osób współtworzących album należą również: Kane Brown, Timmy Trumpet, Taking Back Sunday, czy Marnik.

Co ciekawe, przez ograniczony czas do preorderu dodane zostaną karty kolekcjonerskie. Album kosztuje 6 dolarów i zamówić można go na oficjalnej stronie producenta.

Steve Aoki “HiROQUEST” – tracklista

1. Hiroquest Anthem
2. Astrals Melodia
3. KULT (with grandson, feat. Jasiah)
4. Movie Star (feat. Mod Sun & Global Dan)
5. Move On (with Kane Brown & Ricky Retro)
6. OIO Melodia
7. Just Us Two (with Taking Back Sunday)
8. All Hype (feat. Bryce Vine)
9. You Don’t Get to Hate Me (feat. Goody Grace)
10. Russian Roulette (feat. Sueco & No Love for the Middle Child)
11. Diasos Melodia
12. Ultimate (feat. Santa Fe Klan & Sno Tha Product)
13. Chichi (with Guaynaa)
14. Kong 2.0 (with Natanael Cano)
15. Extants Melodia
16. Whole Again (with Kaaze, feat. John Martin)
17. Save Me (with HRVY)
18. Stop The World (with Marnik & Leony)
19. Whistle (with Timmy Trumpet & Alligator) 
20. Stars Don’t Shine (feat. Global Dan)
21. Taurobons Melodia
22. Nobody (feat. PollyAnna)
23. Demons (feat. Georgia Ku)
24. Stars (feat. Lil Xan)
25. Perfect (feat. PnB Rock & 24HRS)
26. Black Pullet

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?