Steve Aoki zaprojektował… zegarek. Jego wartość to ponad 10 tysięcy złotych

Amerykański producent we współpracy z luksusową marką Bulgari wypuścił na rynek swój własny model zegarka.

2sher

Niemal każda światowa gwiazda, niezależnie od tego z czego jest znana prędzej czy później wypuszcza swoje kolekcje ciuchów czy kosmetyków. Te najpopularniejsze często też wchodzą w przeróżne współprace ze znanymi markami. Nie inaczej uczynił amerykański DJ i producent muzyki elektronicznej Steve Aoki, który wspólnie z włoską marką Bulgari wypuścił swój zegarek.

Towar luksusowy

Włoska spółka, która oferuje dobra luksusowe w postaci biżuterii czy perfum wraz z założycielem wytwórni Dim Mak wypuszcza limitowany zegarek sygnowany nazwiskiem Steve’a Aoki’ego. Ten zrobiony jest min z aluminium i tytanu, dzięki czemu może przetrwać ciężki rave. Cena za taki gadżet nie jest jednak przystępna dla każdego. Jak przystało na towary luksusowe, trzeba trochę wydać – aby móc się cieszyć z tego zegarka trzeba z portfela wyjąć 3050 dolarów.

Człowiek orkiestra

Dla Aoki’ego wydanie wspólnego zegarka z Bulgari to kolejny biznesowy krok. Steve, prócz licznych koncertów w normalnych czasach, gdzie jednego dnia zdarzało mu się ich zagrać kilka, otworzył również pizzerię sygnowaną swoim nazwiskiem. Jak tego byłoby mało, Amerykanin udziela się również charytatywnie. Na jaki kolejny pomysł wpadnie artysta rzucający torty? Czas pokaże. Jednak jesteśmy przekonani, że będzie to kolejny biznesowy krok do przodu.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?