kontakt

Dobrze sporządzone stopy to ważny element hard dance’owych utworów. Ten element brzmienia w naprawdę solidny sposób opanowało wielu producentów, jednakże w ostatnim czasie na prowadzenie pod tym względem wysuwa się Sub Zero Project. Panowie przykuli uwagę fanów tej muzyki mocnymi, bezkompromisowymi i wykonanymi dobrze pod względem technicznym kickami, które dobitnie słychać chociażby w wydanym na początku roku “Halo”…

…ale także w zaprezentowanym w listopadzie “Trip To Mars (Astronauts)”.

“Rave Culture” na szybko

Holenderski duet ani myśli zwalniać tempa – bowiem na rynku jest już ich nowy track, tym razem będący odświeżeniem motywu “Rave Culture” duetu W&W. Bigroomowy oryginał został wzbogacony o charakterystyczne dla Thomasa i Nigela elementy, które dodają trackowi energii.

Pierwotnie spodziewano się, że kawałek ten ukaże się jako edit do oryginału. Ostatecznie jednak otrzymaliśmy pełnoprawny singiel, zatytułowany – troszkę z myślą o przyszłorocznych eventach – “Rave Culture 2022“. Na sam release fani duetu musieli swoje odczekać – według 1001Tracklists.com numer pojawiał się w setach W&W od końcówki 2020 roku. Edit z całą pewnością zasilił także tracklistę polskiego występu Sub Zero Project, który miał miejsce w listopadzie, podczas New Chapter by Euforia Festivals.

Tylko na głośno!

Nową wersję “Rave Culture” możecie sprawdzić już teraz, najlepiej przy odpowiednio wysokim natężeniu dźwięku. Poniżej znajdziecie odsłuch tego utworu.

kontakt