ludzie bawiący się na festiwalu

Sun Festival 2023 zbliża się wielkimi krokami. Topka polskiego rapu wystąpi w Podczelu

Sun Festival 2023 zbliża się wielkimi krokami. W dniach 28-30 lipca Podczele odwiedzi topka polskiego rapu. Oto dotychczasowy lineup!

PDC

Pierwszą odsłonę Sun Festival można zaliczyć do udanych eventów – pomimo paru niedociągnięć, jakie wystąpiły podczas debiutu na scenie eventowej. Jak będzie w tym roku? O tym przekonamy się już w najbliższe wakacje. Jedno jest pewne – lineup w porównaniu z zeszłym rokiem wygląda już teraz obiecująco, wszak Kołobrzeg odwiedzi w lipcu prawdziwa topka polskiej sceny rapowej.

Sun Festival 2023 – kto wystąpi?

Mocny zeszłoroczny lineup Sun Festivalu spowodował duży wzrost udziału całej marki. MDT Production stało się jednym z większych graczy na polskiej scenie festiwalowej. Dotychczasowo ogłoszony skład wygląda na ten moment już co najmniej dobrze, a to jeszcze nie wszyscy ogłoszeni artyści. Na ten moment lineup prezentuje się następująco:

emuze.me

2115
Belmondawg
Gibbs x Dopehouse
Guzior
Jan-rapowanie
JWP/BC
Kabe x Miszel
Kizo
Kronkel Dom
Kuban
Kukon
Malik Montana
Miły Atz
Molesta Ewenement
Mr Polska
Oki
O.S.T.R.
Otsochodzi
Qmle
Paluch
Pezet
Polska Wersja
ReTo
Słoń
Smolasty
Tede x Borixon
Young Igi
Żabson

Gdzie odbędzie się Sun Festival 2023?

Sun Festival tak, jak jego starszy brat – Sunrise – odbędzie się na terenie Nadmorskiego Parku Kultury w Kołobrzegu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-30 lipca. Na trzech scenach zobaczymy kilkudziesięciu największych artystów polskiej sceny rapowej. Na aftermovie poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądał cały event w zeszłym roku.

PDC

Ile kosztują bilety?

Na ten moment, aby zostać uczestnikiem imprezy, trzeba zapłacić minimum 249 zł za bilet jednodniowy. Natomiast karnet na wszystkie trzy dni imprezy kosztuje 549 zł. Cena biletów vipowskich w zależności od ilości wybranych dni waha się pomiędzy 700-1499 zł. Bilety można nabyć na stronie festiwalu.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?