Sun Festival 2023: startuje sprzedaż biletów i ogłoszenia artystów

W dniach 28-30 lipca w kołobrzeskim Podczelu odbędzie się Sun Festival 2023. Ruszyła właśnie sprzedaż biletów oraz ogłoszenia lineup’owe.

silesia beats

“Z buta wjeżdżam” – tak swego czasu nawinął Sobota i w taki sposób powiedzieć mogą także organizatorzy Sun Festival. Ubiegłoroczna edycja z miejsca zapewniła dużą rozpoznawalność wśród słuchaczy polskiego rapu jako jedna z czołowych imprez. Wejście w najpopularniejszy obecnie w naszym kraju gatunek przez włodarzy Sunrise Festival najwyraźniej okazało się dobrą decyzją – przed nami wszak już druga odsłona imprezy, która odbędzie się w ostatni weekend lipca w Nadmorskim Parku Kultury, znajdującym się w kołobrzeskim Podczelu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule poniżej.

Startują lineup i sprzedaż karnetów

Zgodnie z zapowiedziami z ostatnich tygodni, ruszają działania dotyczące tegorocznej edycji. Na pierwszy ogień idą ogłoszenia artystów. Lineup otwiera Malik Montana, który wystąpi na scenie głównej w piątek, 28 lipca.

jay_cluss

Jako drugi, w składzie pojawił się Pezet, który także zagra na scenie głównej – ale dzień później, czyli w sobotę 29 lipca.

ultra

Inauguracyjny dzień ogłoszeń zamyka Jan-rapowanie, który na Red Stage zawita tego samego dnia, co Paweł z Ursynowa.

Pierwsze lineup’owe informacje zdradzają tym samym to, czego możemy spodziewać się dalej – skład artystów będą więc tworzyć czołowi polscy raperzy, najpewniej z domieszką zagranicznych gości. Kolejne nazwiska poznamy wkrótce.

silesia beats

Sun Festival 2023 – bilety

Oprócz tego, ruszyła sprzedaż biletów na Sun Festival 2023. Na ten moment opcje są trzy:

  • karnet trzydniowy (pula 1 – 379 zł, pula 2 – 449 zł)
  • karnet trzydniowy z polem namiotowym (pula 1 – 499 zł)
  • karnet trzydniowy VIP (pula 1 – 1499 zł)

Na ten moment niedostępne są bilety na pojedyncze dni – najpewniej pojawią się w sprzedaży w dalszym czasie. Swoją wejściówkę można nabyć na stronie bilety.sunfestival.pl.


foto: Gromysz

ultra

jay_cluss

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?