Zagraniczni headlinerzy wracają na Sun Festival! Pierwszym z nich G-Eazy

Pierwszym zagranicznym headlinerem Sun Festival 2024 jest G-Eazy. Oprócz niego, w lineup’ie jest już kilkanaście innych ksyw.

kalendarz

Lipiec w Nadmorskim Parku Kultury to nie tylko gratka dla fanów elektronicznych brzmień. Od 2022 roku odbywa się tam nie tylko elektroniczny Sunrise Festival, ale także głównie rapowy Sun Festival. Podczas pierwszej edycji organizatorzy przewidzieli zagranicznych headlinerów – byli nimi Rick Ross i Skepta. Edycja numer dwa odbyła się jednak z wyłącznie polskim składem. To jednak nie stanowiło aż takiego kłopotu – wszak rodzimi raperzy są jednymi z najbardziej rozchwytywanych person na polskiej scenie muzycznej wśród młodych słuchaczy. Nieobecność zagranicznych gwiazd zanosi się jednak na jednorazowy przypadek – podczas Sun Festival 2024 już ich nie zabraknie.

Światowe gwiazdy wracają na Sun Festival

Odpowiedzialna za organizację agencja MDT Production właśnie ogłosiła pierwszego headlinera tegorocznego Sun Festival. Okazał się nim G-Eazy, który na przestrzeni ostatniej dekady zabłysnął paroma dużymi hitami. Przede wszystkim trzeba tu wspomnieć o “Me, Myself & I” – kawałku, na którym wokalnie udzieliła się Bebe Rexha. Jest to obecnie największy przebój amerykańskiego rapera, który został na ten moment na Spotify odsłuchany 1,2 miliarda razy.

emuze.me

Nie sposób też nie wspomnieć o drugim dużym kawałku Geralda. Na “Him & I” wokalnie rapera wspomogła Halsey, a efekt ich współpracy na Spotify odsłuchano już blisko miliard razy.

W tym roku G-Eazy planuje wydanie nowego albumu – i kto wie, być może jego elementy usłyszymy w sobotę 27 lipca na głównej scenie Sun Festival 2024.

ultra

Sun Festival 2024 – lineup jak dotąd

Wcześniej poznaliśmy już pierwszych kilkanaście polskich składników lineup’u imprezy. Na ten moment lista płac wygląda następująco:

piątek, 26 lipca
PRO8L3M
Paluch
Słoń
Malik Montana
Kukon
Young Multi
Gedz
Asster

sobota, 27 lipca
G-Eazy
Szpaku
Oki
Sarius
Young Igi
Chivas
Trill Pem
Yung Adisz
Vkie

kalendarz

niedziela, 28 lipca
Zeamsone
Paktofonika

Przed nami jeszcze więc wiele ogłoszeń, o których co jakiś czas będziemy was informować.

Sun Festival 2024 – bilety

Sprzedaż biletów na Sun Festival 2024 ruszyła już jakiś czas temu. Schemat jest tu dość podobny do tego, który ma miejsce na Sunrise Festival. Możemy więc dostać bilety na pojedyncze dni (po 251 zł), na dwa dni (398 zł, niezależnie od konfiguracji) oraz karnety na wszystkie dni imprezy (w cenie 503 zł). Do ostatniej opcji można sobie dołożyć miejsce na polu namiotowym – wówczas trzeba będzie zapłacić 682 zł. Wszystkie opcje i szczegóły znajdziecie na stronie bilety.sunfestival.pl.

emuze.me

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?