Sunnery James & Ryan Marciano powracają do Polski! Oto kolejne ogłoszenie Heartbeat Festival 2023

Duet Sunnery James & Ryan Marciano po raz ostatni wystąpił w naszym kraju w 2019 roku. Już 24 czerwca Holendrzy powrócą do polskiej publiki!

sunrise

Machina ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Heartbeat Festival 2023, w końcu się rozhulała. Fani oczekujący informacji o tym, kto zaprezentuje się na start wakacji w Trzciance, już po pierwszym ogłoszeniu mogą swobodnie stwierdzić, że było na co czekać. A wiemy to po bardzo ciepłym przyjęciu pierwszej gwiazdy tegorocznej imprezy, którą jest Astrix.

Komentarze pod postem na social mediach wydarzenia są bardzo pozytywne. Wygląda więc na to, że organizatorzy podjęli dobrą decyzję. Czy tak będzie z kolejnymi artystami? Przekonać się możemy już teraz – znamy bowiem drugi alias, który zasila lineup trzcianeckiego eventu.

kalendarz

Duet z Holandii dołącza do składu

Skład artystów Heartbeat Festival 2023 wzmocnili właśnie panowie z duetu Sunnery James & Ryan Marciano. Holendrzy znani są w głównej mierze z dobrego, plażowego soundu w klimatach house i groove, który nierzadko jest łączony z mocniejszym uderzeniem. Ich selekcję mogliśmy już usłyszeć nad Wisłą niejednokrotnie – chociażby na Sunrise Festival czy podczas jedynej jak dotąd edycji Don’t Let Daddy Know Poland. Kolejna okazja już 24 czerwca nad jeziorem Logo.

ultra

Przypomnijmy – tegoroczny Heartbeat Festival odbędzie się w innej formie niż ta, którą znamy w ubiegłych latach. W piątek 23 czerwca odbędzie się darmowa impreza wiankowa, organizowana we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Trzcianka. W sobotę 24 czerwca będzie mieć miejsce główna część wydarzenia – w stylu, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. To właśnie wtedy wystąpią Astrix oraz Sunnery James & Ryan Marciano. Niedziela 25 czerwca to z kolei tradycyjne after party.

Heartbeat Festival 2023 – bilety

Bilety na Heartbeat Festival 2023 są już dostępne. Na ten moment bilet na sobotnie wydarzenie kosztuje 189 zł. Oprócz tego można nabyć wejściówkę VIP, a także dołożyć Full Paczkę – czyli nocleg w hotelu Arche w Pile wraz z dojazdem z hotelu na imprezę z powrotem oraz śniadaniem w niedzielny poranek. Opcja pola namiotowego ma pojawić się w sprzedaży niebawem. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?