Sunrise Festival 2019 – Nowa odsłona kultowego eventu!

Pięć scen, pole namiotowe oraz czwartkowe pre-party – to pierwsze zmiany względem roku ubiegłego. A kiedy rozpoczyna się sprzedaż biletów?

kalendarz

Największy EDMowy event w naszym kraju czeka rewolucja – w ubiegłym roku kołobrzeski Amfiteatr po raz ostatni był miejscem zabawy dziesiątek tysięcy fanów tanecznej elektroniki z Polski i nie tylko.

Sporo świeżości przyniosła Dark Stage, czyli miejsce, gdzie królował wysokiej jakości Tech House i Techno. A było to dopiero preludium – bo największe zmiany dopiero przed nami!

emuze.me

Tegoroczna, siedemnasta już edycja Sunrise Festival to pięć scen o różnym zorientowaniu gatunkowym (wróble ćwierkają chociażby o scenie Hardstyle’owej, na którą ostrzymy zęby jak na mało co!), a także umiejscowiona o rzut beretem od terenu festiwalu infrastruktura o nazwie SunCity – składać się będą na nią pole namiotowe, domki oraz w pełni wyposażona część sanitarna i gastronomiczna.

Innymi słowy – osoby, które zameldują się w Podczelu w czwartek, nie będą musiały stamtąd się ruszać na krok aż do poniedziałku – wszystko, co potrzebne festiwalowiczowi będzie zapewnione.

ultra

Zabawa zacznie się już w czwartek – w SunCity odbędzie się bowiem pre-party, dostępne tylko dla tych, którzy będą tam mieć wykupiony nocleg. Oficjalnie festiwal rozpocznie się w piątek, 19 lipca i będzie trwał do niedzieli, 21 lipca.

W tym roku nie będzie przedsprzedaży – pełnoprawna sprzedaż biletów i miejscówek w SunCity rusza 1 marca, a więc dokładnie za miesiąc! Więcej szczegółów na ten temat już w następnym tygodniu. W najbliższym czasie dowiemy się także o tym, kto wystąpi podczas pierwszej edycji w nowej formule.

Na sam koniec, zostając przy kwestii biletów – pewna wymiana zdań na Facebooku Sunrise Festival może być istotnym drogowskazem…

kalendarz

Jednak na konkrety przyjdzie jeszcze czas – a tymczasem warto sobie przypomnieć, jak wyglądało pożegnanie z kultowymi dla festiwalu miejscami…

fot. Gromysz / Sunrise Festival

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?