Tak wyglądają sceny Sunrise Festival na 9 dni przed startem imprezy! [ZDJĘCIA + VIDEO]

Już 19 lipca rozpocznie się pierwsza edycja Sunrise Festival, organizowana na lotnisku w Podczelu. Sceny nabierają kształtów, a my mamy ich zdjęcia!

silesia beats

Do Sunrise Festival pozostało już tylko kilka dni. Do Kołobrzegu zjedzie się plejada gwiazd z Arminem van Buurenem i The Chainsmokers na czele (cały lineup można zobaczyć tutaj). Prace na terenie lotniska w Podczelu, gdzie po raz pierwszy odbędzie się największa polska impreza z muzyką elektroniczną, trwają już od dawna. Sceny i teren miasteczka powoli nabierają kształtów i kolorów, o czym możemy się przekonać na własne oczy, oglądając zdjęcia z budowy.

Dziś odbyła się konferencja prasowa na terenie festiwalu, podczas której DJ Kris opowiadał o bieżących sprawach związanych z festiwalem. Już w najbliższym czasie ma zostać udostępniony rozkład jazdy specjalnych autobusów, które przywiozą uczestników Sunrise z min dworca PKP pod teren imprezy. Dowiedzieliśmy się również, że tak długo wyczekiwane przez wszystkich timetable zostanie opublikowane na początku przyszłego tygodnia.

jay_cluss

To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż w sieci pojawiły się zdjęcia z budowy festiwalu, gdzie widzimy pierwsze zarysy scenografii całego terenu imprezy. Co prawda nie widać jeszcze efektów końcowych, ale w myślach można sobie już wyobrazić, jak będą wyglądały instalacje.

ultra

Silver Stage
White Stage

Więcej zdjęć z terenu imprezy można zobaczyć min. na facebookowej stronie Sunrise Festival czy portalu kolobrzeg.naszemiasto.pl. Na miejscu pojawiła się także ekipa szczecińskiego oddziału TVP, która nagrała postępy pracy budowniczych.

Już teraz jesteśmy pewni, że scenografia tegorocznej edycji Sunrise zachwyci niejednego uczestnika imprezy. Bilety na festiwal można zamówić na stronie organizatora z odbiorem na miejscu.

silesia beats

foto: Sunrise Festival

kalendarz

Total
63
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?