Nocleg na Sunrise Festival 2020 parę kroków od imprezy. Znamy ceny tegorocznego SunCity!

Poznaliśmy pełną ofertę oraz cennik miasteczka SunCity, towarzyszącemu tegorocznej edycji Sunrise Festival. Nie obędzie się bez nowości.

kalendarz

Jedną z zeszłorocznych nowości Sunrise Festival było miasteczko SunCity. Za dodatkową opłatą mogliśmy między innymi przespać się na polu namiotowym i skorzystać z różnych interesujących atrakcji. W trakcie zeszłorocznej edycji imprezowicze bardzo chętnie korzystali z barów, leżaków czy basenu o sporej powierzchni. W tym roku SunCity również będzie nieodłącznym elementem Sunrise Festival. Poznaliśmy już szczegóły związane z ofertą oraz cenami.

Tym razem cztery opcje

Organizatorzy Sunrise postanowili powiększyć pole namiotowe i dołożyć jeszcze jedną opcję względem ubiegłego roku. Najmniej zapłacimy za pakiet Basic, w którym dostajemy jedynie miejsce na polu namiotowym, a reszta elementów (w tym namiot) pozostaje we własnym zakresie.

kalendarz

Kolejną, bardzo rozsądną ofertą wydaje się być strefa Standard. Tutaj organizatorzy zapewniają nam podstawowe elementy noclegu takie jak namiot czy też śpiwór. Ekwipunek możemy po imprezie zachować dla siebie. Pojawi się także pakiet Premium zawierający dobrze wyposażonym namiot Tipi, w którym pomieszczą się aż 4 osoby. Na dodatek posiadacze tej oferty będą mieć zapewnione śniadania oraz własne miejsce parkingowe.

ultra

Wielka nowość

W miasteczku SunCity pojawi się jeszcze nowość – mianowicie strefa VIP, gdzie rolę noclegu będą pełniły namioty typu Turek. Tutaj organizatorzy stawiają na jak największy komfort mieszkańców – każdy z namiotów będzie miał w pakiecie ogródek, gdzie będzie można odpocząć na leżakach czy też ochronić się przed słońcem pod parasolem. W środku znajdziemy natomiast wszystko co potrzebne – łóżka, pościel, ręczniki, lampę, szafki oraz przedłużacz do ładowarek USB. W strefie VIP na SunCity znajdziemy również namiot sanitarny, w którym pojawią się toaletki dla kobiet oraz zyskamy dostęp do prądu.

Ciekawie zapowiada się również kolejna nowość, a mianowicie SPA & Wellness. Jak sama nazwa wskazuje – znajdziecie tam chociażby jacuzzi, bar z drinkami czy też masaże. Pełen cennik wszystkich ofert SunCity na Sunrise Festival znajdziecie na poniższym plakacie.

kalendarz

Sprzedaż już od jutra

Sprzedaż biletów na imprezę oraz zestawów SunCity wystartuje 1 marca w samo południe na stronie sunrisefestival.pl. Ceny wejściówek znajdziecie pod tym linkiem, natomiast aktualny lineup wydarzenia znajdziecie tutaj.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?