Sunrise Festival 2020 – Ile kosztują bilety?

1 marca startuje sprzedaż biletów na Sunrise Festival 2020. Najważniejszą informacją, oprócz cen, jest powrót do dzielenia wejściówek na pule.

sunrise

W naszym kraju jest wiele osób, które nie wyobrażają sobie wakacji bez odwiedzenia Kołobrzegu i odbywającego się tam Sunrise Festival. Event w tym roku odbędzie się po raz osiemnasty i, jak przekonują organizatorzy, ma być jeszcze bardziej wart uwagi niż ten ubiegłoroczny. Na jeszcze bardziej spożytkowanym terenie lotniska w Podczelu ma stanąć jeszcze więcej scen, na których usłyszymy jeszcze więcej gatunków niż w roku ubiegłym. Innymi słowy – nic, tylko czekać na 1 marca, czyli na start sprzedaży biletów. No właśnie – ile w tym roku fan EDM będzie musiał wydać, aby wybrać się na Sunrise Festival?

Ile kosztują bilety?

Odpowiedź jest prosta – to zależy. Po kilku latach wracają bowiem pule biletów, dlatego – jeśli chce się wydać jak najmniej – to należy mieć się na baczności i posiadać dobre łącze internetowe. Pule będą cztery – każda z nich będzie różnić się ceną o kilkadziesiąt złotych. Ceny biletów w pierwszej puli nie różnią się zbytnio od tych, które obowiązywały przez całą przedsprzedaż w roku ubiegłym. Dokładne dane prezentujemy poniżej.

kalendarz

Sunrise Festival 2020 – ceny biletów, pula 1

Piątek (standard) – 249 zł
Sobota (standard) – 249 zł
Niedziela (standard) – 219 zł

Piątek + sobota + niedziela (standard) – 649 zł

Piątek (VIP) – 700 zł
Sobota (VIP) – 800 zł
Niedziela (VIP) – 600 zł

ultra

Obraz może zawierać: tekst

Bilety będą miały – podobnie jak w roku ubiegłym – formę zegarka z chipem RFID, za pomocą którego (i tu trzymamy kciuki za to, żeby nic się nie wysypało) będzie można również płacić na festiwalu. Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie 10 wejściówek dla siebie lub swoich znajomych. Sprzedaż biletów startuje w niedzielę 1 marca równo o godzinie 12:00 na stronie www.sunrisefestival.pl.


Dołącz do naszego Sunrise’owego wydarzenia na Facebooku


Kiedy pierwsza faza lineupu?

Pierwsze nazwiska poznamy już w środowy wieczór na antenie radia RMF MAXXX.

sunrise

Przypominamy – Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku w kołobrzeskim Podczelu.

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?