Sunrise Festival 2022 startuje już w czwartek! Oto szczegóły before party

W klimatach The History Of Sunrise odbędzie się oficjalne before party przed Sunrise Festival 2022. Wystąpią między innymi Kris i Matys.

freedom

Do rozpoczęcia osiemnastych urodzin Sunrise Festival zostały już tylko godziny. Impreza po pandemicznej przerwie wraca z pełnym rozmachem. W kołobrzeskim Podczelu wystąpi około stu artystów z całego świata. Wśród nich nie zabraknie takich gwiazd jak David Guetta, Carl Cox, Marshmello czy Eric Prydz. Pełne informacje dotyczące timetable znajdziecie tutaj.

Zanim jednak zaczniemy zabawę w piątkowe popołudnie, dzień wcześniej odbędzie się oficjalne Before Party. Właśnie poznaliśmy skład, który tam wystąpi.

Nie dla wszystkich

Oficjalne Before Party Sunrise Festival 2022 nie będzie otwarte dla wszystkich. Wstęp na imprezę będą miały osoby, które zdecydowały się na nocleg na Sun City (polu namiotowym) oraz osoby, które zakupiły jakikolwiek bilet na edycję 2020 lub 2021. Jest to gest w stronę tych drugich za zatrzymanie wejściówek i wsparcie w ten sposób agencji MDT w ciężkich czasach pandemii.

Na imprezie inaugurującej osiemnaste urodziny festiwalu wystąpią ci, z którymi kojarzy się The History Of Sunrise. A są to DJ Kris, Matys, Diabllo i Jay Bae. Nie zabraknie też rezydenta afterparty Miqro oraz innych postaci związanych z festiwalem, takich jak Dave Metzo i Konrad S. Impreza prawdopodobnie odbędzie się na terenie festiwalu i artyści zagrają na White Stage, lecz nie zostało to jeszcze oficjalne potwierdzone. Jedno wiemy – Before Party zacznie się już o godzinie 18.

Sunrise Festival 2022 Before Party – Lineup
Dave Metzo
Diabllo
Jay Bae
Konrad S
Kris
Matys
Miqro

Sobota wyprzedana

Bilety na tegoroczną edycję Sunrise Festival powoli się kończą. Już teraz wiemy, że w oficjalnej sprzedaży nie ma już pojedynczych wejściówek na sobotnią imprezę. Jedyną opcją na wejście tego dnia na teren festiwalu jest kupno karnetu. Pojedyncze wejściówki na piątek i niedzielę są wciąż dostępne, ale z informacji przekazanych przez organizatora wynika, że wkrótce i te mogą się wyprzedać. Warto więc się spieszyć i już teraz ewentualnie zaopatrzyć się w odpowiednie wejściówki. Te można zakupić tutaj i odebrać na miejscu w Centrum Informacji.

O wszystkich istotnych sprawach będziemy Was informować na bieżąco – wszystkie artykuły na temat Sunrise Festival znajdziecie pod tym linkiem


foto: Gromysz

freedom

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?