Tak wyglądał Sunrise Festival 2023. Na to aftermovie trochę się naczekaliśmy!

Tuż przed edycją 2024, organizatorzy Sunrise Festival wypuszczają będące zapowiedzią tego, co czeka nas w Podczelu, aftermovie edycji 2023.

sunrise

Do nadchodzącej, 20. edycji Sunrise Festival zostało naprawdę niewiele czasu. Oczekiwanie na wielki jubileusz największego elektronicznego eventu w naszym kraju wchodzi więc w decydującą fazę, choć uczestnicy jeszcze nie wyciągają z pawlaczy swoich walizek. Jak wobec tego organizatorzy chcą podkręcić atmosferę? Ano wspomnieniami, które z kołobrzeskim wydarzeniem są niezmiennie związane. W sieci pojawiło się właśnie aftermovie z ubiegłorocznej odsłony “festiwalu wschodzącego słońca”, będące jednocześnie zapowiedzią tego, co już wkrótce będzie się dziać w Podczelu.

Aftermovie z Sunrise Festival 2023

Jak co roku, za oficjalny film z Sunrise Festival odpowiedzialna jest ekipa RMVision. W warstwie muzycznej pojawiają się między innymi takie postaci, jak Purple Disco Machine, David Guetta, Massano, Aly & Fila, Blasterjaxx i Timmy Trumpet. Nie zabrakło też polskich akcentów – swój wkład w soundtrack mieli także Bartes, Miqro oraz DAAZAI (jeden z członków duetu TWISTERZ). Pod względem wizualnym otrzymaliśmy zaś to, czego spodziewać się możemy – a więc masę przebitek z różnych scen i występów, a także samych festiwalowiczów. Nie zabrakło oczywiście fragmentów skupionych na after party oraz The History Of Sunrise.

kalendarz

Oficjalne aftermovie Sunrise Festival 2023 znajdziecie poniżej. Z kolei szczegóły dotyczące lineup’u tegorocznej, planowanej na dni 19-21 lipca imprezy dostępne są tutaj, a bilety – pod tym linkiem.

kalendarz


foto: Gromysz

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?