Sunrise Festival 2023 wraca z ogłoszeniami! Dużo dobrego dla fanów wytwórni Afterlife, ale nie tylko

Artyści z Afterlife, polska kadra house music, a także John Newman i MEDUZA – tak wygląda jeden z ostatnich dropów Sunrise Festival 2023.

silesia beats

Naczekaliśmy się trochę na kolejne ogłoszenia lineup’u Sunrise Festival 2023. Miesięczną przerwę zaserwowali nam hakerzy, którzy postanowili przejąć facebook’owy fanpage imprezy. Na szczęście zguba wróciła już do właścicieli, dzięki czemu kolejni artyści, którzy wystąpią między 21 a 24 lipca w Podczelu mogli ujrzeć światło dzienne.

Aż dziewięć nowych nazwisk

W artykule, w którym staraliśmy się przewidzieć ilość artystów do ogłoszenia, wspominaliśmy o nieogłoszonej jeszcze niedzielnej scenie. Dziś wiemy już, że będzie to White Stage, na której 23 lipca będą rządzić klimaty rodem z wytwórni Afterlife. Na ten moment skład stanowi uznany duet Agents Of Time. Kolejni artyści już wkrótce.

jay_cluss

Przy okazji otrzymaliśmy dokładkę artystów na Black Stage – właśnie wtedy wystąpi tam także znany z Afterlife duet Fideles.

ultra

Kolejne ogłoszenia to house music z Polski – reprezentujący brand Taste The Music Loui PL oraz Tommy Gustav wystąpią w secie b2b…

…zaś z projektem The3 do Podczela powrócą neeVald, Bartes i Matthew Clarck. Oba występy w sobotę 22 lipca.

silesia beats

Tego samego dnia – tyle że na Red Stage – wystąpi John Newman. Wokalista znany między innymi z przeboju “Love Me Again” wziął się także za DJkę – i jeden z jego występów tego lata przypada właśnie na Sunrise Festival.

Dzisiejsze ogłoszenia zamyka będący jednym z najgorętszych aliasów obecnej sceny house projekt MEDUZA. Mattia Vitale, bo to on reprezentuje trio jako DJ, zagra 22 lipca na Black Stage.

Jeszcze dwa miesiące

To oczywiście jeszcze nie koniec ogłoszeń. Kolejnych możemy spodziewać się w najbliższych dniach. Na ten moment jednak znamy zdecydowaną większość artystów, którzy – przypomnijmy – zagrają w dniach 21-24 lipca w kołobrzeskim Podczelu. Wszystkie jak dotąd ogłoszone postaci Sunrise Festival 2023 z podziałem na dni i sceny znajdziecie pod tym linkiem, zaś bilety – na stronie organizatora.

ultra

jay_cluss


foto: Gromysz

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?