Znamy pierwsze szczegóły Sunrise Festival 2024. Przed nami wielki jubileusz!

W tym roku nie musieliśmy długo czekać na informacje kolejnej edycji Sunrise Festival. Wiemy już, kiedy dokładnie odbędzie się 20. edycja!

kalendarz

Zakończona w poniedziałkowy poranek tegoroczna edycja Sunrise Festival okazała się być znacznie bardziej udaną niż ta sprzed roku. Wiele osób mówi wprost o odrobieniu przez organizatorów lekcji – a masa pozytywnych komentarzy może być przyczynkiem do lepszej frekwencji w kołobrzeskim Podczelu za niecałych 360 dni. Na temat tego, co działo się w ubiegły weekend w Nadmorskim Parku Kultury, przeczytacie w naszej relacji, którą znajdziecie poniżej. Warto to jednak zrobić po sprawdzeniu tekstu, który teraz czytacie – skupiamy się w nim bowiem na tym, co nas czeka za niecały rok. Znamy już pierwsze szczegóły Sunrise Festival 2024!

Sunrise Festival 2024 – data i miejsce

Pierwsze informacje o jubileuszowej, 20. edycji “festiwalu wschodzącego słońca” przychodzą do nas znacznie wcześniej, niż te dotyczące dopiero co zamkniętej odsłony. Główną odsłoniętą przed festiwalowiczami kwestią jest sama data – a ta nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Sunrise Festival 2024 odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2024 roku – a więc w przedostatni weekend miesiąca, który już chyba na stałe będzie miejscem w kalendarzu dla elektronicznego eventu MDT Production. Miejsce oczywiście zostaje bez zmian – a jest nim Nadmorski Park Kultury położony na terenie byłego lotniska w kołobrzeskim Podczelu. Umowa najmu terenu obowiązuje jeszcze przez kilka lat, więc perturbacji w tym aspekcie ciężko się spodziewać.

emuze.me

Tegoroczna edycja stała pod znakiem odrabiania przez organizatorów swoistego zadania domowego. I to udało się im naprawdę dobrze – dlatego też oczekiwania względem Sunrise Festival 2024 mogą być nieco większe. Tyczy się to głównie lineup’u, bo kwestie organizacyjne są już odpowiednio dopięte i kontynuacja obranej w tym roku drogi w połączeniu z jeszcze mocniejszymi nazwiskami powinna dać naprawdę dobrą mieszankę. Na pierwsze szczegóły tego, kto wystąpi w Podczelu, przyjdzie nam jednak zapewne jeszcze trochę poczekać, być może nawet do 2024 roku. Ale kto wie – być może włodarze Sunrise’u pozytywnie nas zaskoczą…


foto: Gromysz

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?