Dobrego techno na Sunrise Festival 2024 nie zabraknie. Do lineup’u dołączyły ikony gatunku

Sześć kolejnych nazwisk dołącza do lineup’u Sunrise Festival 2024. Tym razem tematem powinni zainteresować się fani techno.

kalendarz

Jesteśmy już coraz bliżej ujawnienia pełnego składu lineup’u tegorocznej, jubileuszowej odsłony Sunrise Festival. Z okazji 20-lecia tego eventu dużo dobrego będzie dla fanów klimatów retro, ale nie tylko – swoje sceny będą mieć także Spinnin’ Sessions oraz Q-Dance. Wśród headlinerów znaleźli się Armin van Buuren i Boris Brejcha. Oprócz nich wystąpią także między innymi KSHMR, W&W, James Hype, Tchami x Malaa, ATB, Aly & Fila, Markus Schulz oraz Ferry Corsten. Do ogłoszenia zostało coraz mniej artystów, a najnowsza faza lineup’u powinna zadowolić fanów techno.

Nowe ogłoszenie w brzmieniach techno

Podczas pierwszego majowego ogłoszenia Sunrise Festival 2024 postawiono na uznane i nierzadko ikoniczne postaci światowej sceny techno. Wszystkie z nich wystąpią w niedzielę 21 lipca na Black Stage. Lineup tego segmentu wydarzenia otworzył Sam Paganini, znany w dużej mierze z techno klasyka zatytułowanego “Rave”. Następnie skład zasilił chyba najlżejszy gracz przewidziany na tę scenę tego dnia – Matt Sassari. Trzeci w kolejności zaprezentowany publice został Oliver Huntemann, nierzadki gość polskich klubów z muzyką techno, który 21 lipca zaprezentuje się w formie festiwalowej. Ci, którym mocniejsze techno lepiej gra, będą zadowoleni na pewno z seta b2b, który zagrają Bart Skils i Layton Giordani. Na sam koniec piątkowych ogłoszeń przygotowana została wisienka na torcie w postaci Dubfire.

kalendarz

Po tych ogłoszeniach tajemnicą pozostają jeszcze zagraniczne składy na jednej ze scen w piątek i niedzielę, a także polski support. O tym, jak na ten moment wygląda lineup Sunrise Festival 2024, możecie się przekonać pod tym linkiem.

ultra

Sunrise Festival 2024 – bilety

Wejściówki na Sunrise Festival 2024 w dalszym ciągu są dostępne. Obecnie trzydniowy karnet kosztuje 1049 zł, a wejściówka dwudniowa – 839 zł (piątek+sobota i sobota+niedziela) lub 682 zł (piątek+niedziela). W ofercie jest również opcja karnet + pole namiotowe, która kosztuje 1312 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie bilety.sunrisefestival.pl.


foto: Gromysz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?