Sunrise Festival 2024 ogłasza sobotnią część lineup’u. Są Tchami, Malaa i czołówka sceny trance

W sumie, podczas czwartej części ogłoszeń lineup’owych, do składu Sunrise Festival 2024 dołączyło 10 postaci.

sunrise

Za nami kolejna tura ogłoszeń artystów na Sunrise Festival 2024. Po ujawnieniu wszystkich nazwisk z piątkowej głównej sceny, którą przejmie wówczas The History Of Sunrise, przyszedł czas na artystów zaplanowanych na drugi dzień wydarzenia. Jak dotąd, jedyną ogłoszoną tam postacią był Boris Brejcha. Kto oprócz niego zagra 20 lipca w kołobrzeskim Podczelu? Wiemy już więcej!

Kto będzie na głównej?

Czwarta transza artystów, którzy zasilają lineup “festiwalu wschodzącego słońca”, to postaci z głównej Red Stage oraz trance’owej sceny, zwanej dość enigmatycznie, bo Re:Birth. Zacznijmy od tych pierwszych – we wtorek do Borisa Brejchy dołączyli Tchami i Malaa, którzy po 5 latach powracają do Polski z konceptem No Redemption. Tym razem zobaczymy ich nie na pobocznej Silver Stage, a na głównej arenie wydarzeń Sunrise Festival.

kalendarz

Oprócz Francuzów, do Podczela powróci Sikdope. Jego ostatni jak dotąd występ na tej imprezie miał miejsce w 2022 roku – teraz w arsenale Dawida jest z pewnością wiele więcej mocnych numerów.

kalendarz

A kto na trance’owej?

Niemało powrotów jest także w składzie sobotniej, trance’owej sceny Re:Birth. Już teraz poznaliśmy prawdopodobnie wszystkie nazwiska – w sumie jest ich siedem. Grono powracających stanowią Aly & Fila, Ruben De Ronde oraz MaRLo. W tej kategorii powinien pojawić się także Ferry Corsten – ale tym razem Holender zagra uplifting trance’owego seta jako Gouryella. Nie możemy zapomnieć także o producencie o pseudonimie Markus Schulz, który na Sunrise Festival melduje się bo kilkunastoletniej przerwie. Będą też premierowe występy, za które odpowiedzialni będą Blastoyz i Cubicore.

Oprócz nich, warto wspomnieć także o postaciach ogłoszonych wcześniej. I tak – jako pierwszy potwierdzony został Boris Brejcha, który wystąpi w Podczelu w sobotę 20 lipca. Następnie ujawniono gwiazdy niedzielnej Red Stage. Są to Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, FAST BOY oraz Harris & Ford. Już w 2024 roku ujawniona została ekipa odpowiedzialna za The History Of Sunrise. Wśród uznanych na polskiej scenie postaci, pojawią się też zagraniczne gwiazdy – ATB, Marco V i Ron van den Beuken. Hersztem całej retro bandy będzie – jak zawsze – DJ Kris.

sunrise

Kolejne gwiazdy nadchodzą

To oczywiście dopiero początek tegorocznych ogłoszeń. Przed nami jeszcze między innymi odsłonięcie kart związanych ze scenami White, Black i Blue. Możemy również liczyć na kolejne gwiazdy z Red Stage. O tym wszystkim będziemy Was informować na bieżąco. Przypomnijmy – Sunrise Festival 2024 odbędzie się w Nadmorskim Parku Kultury w kołobrzeskim Podczelu w dniach 19-21 lipca. Bilety są dostępne na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.


foto: Gromysz

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?