Booka Shade wystąpią na Sunrise Festival 2019? Management pospieszył się z ogłoszeniem…

Duet potwierdził obecność na Sunrise Festival, ubiegając organizatorów imprezy – ciężko więc mówić o oficjalnych wieściach. Coś jednak może być na rzeczy…

sunrise

Coraz mniej czasu zostało do tegorocznej edycji Sunrise Festival. Poznaliśmy już sporą część lineup’u, na którego czele stoją największe gwiazdy muzyki elektronicznej – wśród nich m.in. Armin van Buuren, The Chainsmokers czy Don Diablo. Listę wszystkich dotychczas potwierdzonych gwiazd znajdziecie w tym miejscu, natomiast bilety możecie kupić tutaj.

Bardzo ważną rolę podczas pierwszej organizowanej na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu pełnią bardziej undergroundowe sceny. Na Black Stage oraz ANTS Stage swoje możliwości zaprezentuje czołówka artystów z nurtów tech house i techno – wśród nich między innymi Nic Fanciulli, Adam Beyer oraz Joris Voorn. Do tego mocnego grona dołączą jeszcze kolejni artyści – wśród nich może być także duet Booka Shade, który wystąpił już podczas edycji ubiegłorocznej na będącej objawieniem Dark Stage.

kalendarz

Najbardziej znanym utworem duetu jest “Body Language“, które kilka lat temu zyskało drugą młodość w rozgłośniach radiowych dzięki singlowi “You Don’t Know Me”, za którym stoi brytyjski producent Jax Jones.

kalendarz

Nie dajcie się jednak zwieść – panowie podczas swoich występów prezentują bardziej wyszukane i dalekie od komercji brzmienia, które mogą zadowolić także tych bardzo wybrednych słuchaczy.

Według informacji, które możemy znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Waltera i Arno, fani undergroundu zgromadzeni nad polskim morzem będą mogli zobaczyć Niemców w akcji podczas trzeciego dnia wydarzenia – w niedzielę, 21 lipca.

sunrise

To nie pierwszy raz, kiedy management artysty ubiega organizatora eventu w potwierdzeniu występu swojego podopiecznego – jakiś czas temu taka sytuacja miała miejsce z Jochenem Millerem, który na portalu BandsInTown oznajmił, że pojawi się w Podczelu. Na oficjalne ogłoszenie jednak czekamy do teraz.

Nie zmienia to faktu, że sytuacja jest naprawdę interesująca, i to mimo iż informacje niepochodzące od agencji eventowej (w tym wypadku MDT) bardzo ciężko uznawać za oficjalne. Wszak skoro na rozpisce artysty możemy znaleźć takie wieści, to zdecydowanie coś musi być na rzeczy… 😉

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?