Jochen Miller wystąpi na Sunrise Festival 2019? Tak sugeruje kalendarz koncertów artysty!

Organizatorzy siedzą cicho, ale internauci nie próżnują – dziś na portalu BandsInTown udało im się znaleźć pierwszego artystę, który wystąpi w Podczelu!

kalendarz

Już w najbliższy piątek startuje sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Sunrise Festival. Fani jednak coraz bardziej się niecierpliwią – organizatorzy bowiem są bardzo lakoniczni w swoich wypowiedziach i do dziś z ich strony nie padło żadne potwierdzenie gwiazd, którzy mają wystąpić w dniach 19-21 lipca w kołobrzeskim Podczelu.

Jak się okazywało już nieraz w przeszłości, menadżerom artystów zdarza się ubiec agencje eventowe w ogłaszaniu występów swoich podopiecznych na rozmaitych imprezach. Teraz taka sytuacja spotyka agencję MDT – znamy bowiem pierwszego artystę, który najprawdopodobniej wystąpi podczas Sunrise Festival 2019!

kalendarz

Będzie nim Jochen Miller – holenderski DJ i producent, który swego czasu był bardzo mocno związany z muzyką Trance. Teraz bywa z tym różnie – choć mowa tutaj głównie o singlach, bo artysta w Kołobrzegu daje z siebie wszystko i potrafi zachwycić naprawdę wymagającą polską publiczność.

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=mn9KjKH7cyM

Według informacji, które management artysty opublikował na stronie BandsInTown.com (warto wspomnieć przy okazji, że Jochen ma na tym portalu oficjalne konto, dlatego możemy mieć pewność odnośnie wieści tam wrzuconych), Holender wystąpi w Kołobrzegu podczas trzeciego dnia imprezy, a więc w niedzielę, 21 lipca.

Jest to pierwszy konkret dotyczący lineup’u wyjątkowej edycji tego wydarzenia, jednak giełda nazwisk nie cichnie – w sieci mówi się o zakontraktowaniu między innymi Armina van Buurena, duetu The Chainsmokers oraz legendarnego zespołu Faithless. Na ile te informacje są prawdziwe – przekonamy się wkrótce.

sunrise

UPDATE – 24.02.2019: Booking na Sunrise Festival został usunięty z kalendarza artysty. Warto jednak pamiętać, że takie informacje nie pojawiają się w ogólnodostępnych kalendarzach przypadkowo… 😉

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?