Już w ten weekend Sunrise Festival w wersji online. Kto wystąpi na wyjątkowym streamie z Podczela?

Sunrise Festival w tym roku nie ma – ale za to organizatorzy mają coś na otarcie łez. W festiwalowy weekend prosto z Podczela będzie nadawany livestream.

freedom

Panująca obecnie pandemia koronawirusa uniemożliwiła wykorzystanie pełnego potencjału wakacji na festiwalach i imprezach. Niemal wszystkie światowe EDMowe eventy – w tym też Sunrise Festival – zostały odwołane tudzież przełożone na przyszły rok. Może to zabrzmieć nieobiektywnie, ale naprawdę szkoda tej imprezy – szczególnie zważywszy na to, jaki poziom udało się osiągnąć organizatorom w zeszłym roku po przeprowadzce na lotnisko w Podczelu. Na kolejną odsłonę musimy więc poczekać jeszcze rok, ale spokojnie – Kris i spółka przygotowali coś na otarcie łez.

Doborowa obsada

W dniach, kiedy pierwotnie miała odbyć się “największa osiemnastka w Polsce”, będzie można obejrzeć specjalną transmisję na żywo. W Podczelu pojawi się czołówka polskiej sceny EDM, która podczas trzech “festiwalowych” wieczorów zaprezentuje swoją muzyczną selekcję. Wirtualny event Sunrise Festival nosi podtytuł “We Are Family, We Are Online” i potrwa od piątku do niedzieli – start transmisji w każdym z dni o 19:00.

Lineup wydarzenia wygląda następująco:

piątek, 24 lipca
Emdi
Gromee
Matush
Milkwish
Miqro

sobota, 25 lipca
Bartes
Dave Metzo b2b DJ Kris
DJ Kuba & Neitan
Pysh b2b Weikum

niedziela, 26 lipca
Diabllo b2b Jay Bae
Gregory
Matys
Matys b2b DJ Kris
Paul D b2b Konrad S

Livestream będzie można oglądać na portalach Facebook, YouTube i Twitch, a także na stronie sunrisefestival.pl/live. Zapraszamy gorąco!

freedom

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?