kontakt

Przed nami – mamy nadzieję – pełny mocnych wrażeń sezon festiwalowy 2022. Na tegoroczne edycje swoich wydarzeń szykują się zarówno mali, jak i wielcy gracze. Sunrise Festival, który należy akurat do tej drugiej grupy, także jest w trakcie dopinania kolejnych detali związanych z planowanym na lipiec wydarzeniem. Jakiś czas temu poznaliśmy kilkanaście postaci, które otworzyły lineup – na jego czele obecnie są David Guetta i Marshmello. Na kolejne nazwiska będziemy musieli jeszcze, niestety, poczekać – ale informacje, które podali właśnie organizatorzy wydarzenia, powinny z pewnością zainteresować zniecierpliwionych.

Nocleg za… dychę

W statemencie, który pojawił się w sieci w czwartkowy wieczór, poruszonych zostało kilka tematów. Na sam początek padła naprawdę mocna deklaracja dotycząca odbycia się tegorocznej imprezy.

Produkcja wydarzenia jest na bardzo zaawansowanym etapie, podpisujemy ostatnie – przekładane z roku na rok – kontrakty z artystami, projektujemy wnętrza imprezy oraz wyjątkowe sceny jak i pola namiotowe wraz z miasteczkiem SunCity. To się dzieje, tego już nic nie zatrzyma. Żadna fala tego nie zniszczy.

Główna informacja, wokół której zbudowany został cały tekst, dotyczy osób, które posiadają karnety na Sunrise Festival 2022 – i jest to informacja bardzo dobra. Osoby te otrzymują bowiem możliwość dołożenia miejsca na polu namiotowym SunCity w śmiesznej wręcz cenie 10 złotych.

Proponujemy Wam wyjątkową ofertę dla każdego posiadacza karnetu – nocleg we w pełni wyposażonym i przygotowanym do zabawy miasteczku SunCity za jedyne 10 złotych od osoby na cały okres trwania festiwalu. Tak. Zaledwie 10 złotych, które symbolicznie wesprą budowę miasteczka.

Z racji obowiązujących przepisów będziemy zmuszeni pobrać od Was dodatkowo opłatę uzdrowiskową, która zasila kasę miasta Kołobrzeg. To niecałe 5 złotych za dobę od osoby – płatne na miejscu.

Osoby, które dotyczy ta promocja, mają czas do 15 lutego na to, aby zdecydować, czy z niej skorzystać. Oferta dotyczy wariantu Basic – a więc w grę wchodzi wyłącznie miejsce na polu namiotowym. Namiot i wyposażenie leży już w gestii uczestnika.

Co warte podkreślenia – osoby, które zamieszkają na czas festiwalu na SunCity, będą mogły brać udział w pierwszym dniu imprezy. W czwartek, 21 lipca, na terenie miasteczka festiwalowego odbędzie się bowiem before party.


SPRAWDŹ LINEUP SUNRISE FESTIVAL 2022!


To jeszcze nie koniec – osoby, które wykupiły karnety wraz z dostępem do SunCity w opcji Basic lub Standard, otrzymają zwrot pieniędzy z równoczesnym utrzymaniem dostępu do miasteczka festiwalowego.

Wszystkim osobom posiadającym już pakiety Basic i Standarz zwrócimy pieniądze. Zwrot pomniejszymy tylko o koszt karnetu na festiwal oraz opłatę manipulacyjną za miejsce na polu noclegowym (10 złotych). Resztę pieniędzy możemy przekazać na Wasze opaski, dzięki czemu będziecie mogli dokonywać zakupów na terenie Sunrise Festival 2022, lub odesłać Wam na konto, z którego był dokonywany przelew w trakcie zakupu pakietów. Oczywiście w dalszym ciągu zapewniamy Wam nocleg na polu Basic.

Organizatorzy podkreślają, że taki krok jest ewenementem na polskiej scenie festiwalowej – ale nie tylko.

Ta oferta to ewenement. Na żadnym festiwalu na świecie nie znajdziecie tańszego noclegu. Za 10 złotych tak zwanej opłaty manipulacyjnej dajemy Wam miejsce na polu namiotowym od czwartku 21 lipca od godziny 15:00 do wtorku 26 lipca do godziny 12:00.

Przed nami podwyżki

Przy okazji poznaliśmy też informacje dotyczące sprzedaży biletów. I tutaj przychodzą gorsze wiadomości dla osób potencjalnie chcących kupić bilety. Czeka nas bowiem podwyżka cen, która wejdzie w życie wraz z “drugim startem” sprzedaży biletów – czyli, zgodnie z tradycją, 1 marca. Włodarze Sunrise Festival tłumaczą decyzję inflacją i wysokim kursem Euro, mającym wpływ na gaże zagranicznych gwiazd.

Rosnąca inflacja oraz wyjątkowo wysoki kurs waluty Euro zmusza nas do zwiększenia cen wejściówek. Koszty artystów, którzy inkasują wypłatę w Euro, a także produkcji tak wielkiej imprezy rosną z dnia na dzień i to w zawrotnym tempie. Bez zmiany ceny po prostu nie damy rady wyprodukować tak wielkiego wydarzenia, które przyćmi wszystko, co do tej pory widzieliście.

Takie ceny są obecnie

Dotychczasowe stawki, które będą obowiązujące do 14 lutego, prezentują się następująco:

 • bilet standard piątek: 249 zł
 • bilet standard sobota: 299 zł
 • bilet standard niedziela: 249 zł
 • bilet VIP piątek: 700 zł
 • bilet VIP sobota: 800 zł
 • bilet VIP niedziela: 600 zł
 • karnet piątek + sobota + niedziela: 649 zł
 • pakiet SunCity Basic (miejsce na polu namiotowym i karnet piątek + sobota + niedziela): 659 zł

Wejściówki można nabyć na oficjalnej stronie organizatora. Kalendarz sprzedaży prezentuje się w taki sposób:

 • do 14 lutego – sprzedaż ze starymi, niższymi cenami biletów
 • od 15 do 28 lutego – przerwa techniczna
 • od 1 marca – sprzedaż z nowymi, wyższymi cenami biletów

Kolejne ogłoszenia już wkrótce

Między tym wszystkim podjęta została jeszcze kwestia ogłoszeń artystów, które czekają nas w drugiej połowie lutego. Według zapowiedzi agencji MDT:

Przed Wami jeszcze wiele spektakularnych ogłoszeń, na które wielu z Was czeka od dawna.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kontakt