Valentino Khan i Mercer po raz pierwszy w Polsce na Sunrise Festival 2019!

Dzisiejsze ogłoszenia z pewnością zainteresują osoby nie mogące się doczekać sceny No Redemption – ale i entuzjaści muzyki Trance znajdą coś dla siebie!

kalendarz

Do tegorocznego Sunrise Festival jeszcze sporo czasu, ale apetyty fanów elektronicznego beatu rosną – dotychczas ogłoszono pierwszych piętnaście nazwisk. Ludzie jednak chcą więcej!

Poprzednie ogłoszenia artystów na Sunrise Festival dotyczyły Silver Stage – miejsca, gdzie królować będzie Hardstyle. Jeszcze wcześniej poznaliśmy topowych artystów, którzy zaprezentują się na Red Stage – a więc głównej scenie festiwalu. Dziś przyszedł czas na kolejnych DJów, którzy co prawda w rankingach popularności czołowych miejsc nie zajmują, ale z pewnością nadrabiają jakością swoich utworów i swoim charakterystycznym stylem. Sprawdźcie, kto w przedostatni weekend lipca zamelduje się w Podczelu!

emuze.me

BROHUG

Podczas ubiegłorocznego show dosłownie zatrzęśli parkingiem, dlatego nie mogło ich zabraknąć i w tym roku! BROHUG to szwedzkie trio, które tworzą Christopher Lunde, Niklas Lunde i John Dahlbäck (tak, ten od “Blink”).
Swoim nieszablonowym stylem, zwanym broHouse, w mgnieniu oka podbili parkiety na całym świecie. Stworzyli już kilkadziesiąt singli i remiksów, wydając je w największych wytwórniach świata. Znani z takich hitów jak “If I’m Wrong”, czy kultowego już remiksu utworu Alesso “Falling”.
Szwedzkie trio zagra na scenie No Redemption ostatniego dnia Sunrise Festival.

ultra

Facebook: https://www.facebook.com/brohugofficial/
Instagram: https://www.instagram.com/brohugofficial/

https://www.youtube.com/watch?v=i4cFOoLZksE

MaRLo

Kolejny przedstawiciel trance, który pojawi się w Podczelu. Urodził się w Holandii, ale na co dzień mieszka w słonecznej Australii.
Jest założycielem wytwórni muzycznej Reaching Altitude, która wspiera młode talenty – jednym z jego podopiecznych jest pochodzący z Małopolski Eric Senn. Jego sety to solidna dawka energii, zaś jego produkcje grane są przez największe gwiazdy muzyki trance, w tym przez samego Armin van Buurena. To będzie pierwszy występ artysty podczas Sunrise Festival – o jego możliwościach fani będą mogli przekonać się podczas pierwszego dnia zabawy na Red Stage.

kalendarz

Strona: https://www.marlomusic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/marlomusic/
Instagram: https://www.instagram.com/marlomusic/

Mercer

Pochodzący z Paryża DJ przez ostatnich parę lat mocno namieszał swoimi produkcjami. Jego utwory to świeża i interesująca fuzja gatunków Disco, House i Funk. Jest on świetnym przykładem na to, że Francja wciąż ma solidną reprezentację w branży muzyki elektronicznej.
Jego sety składają się z dokładnie wyselekcjonowanych, soczystych brzmień, które w połączeniu z wakacyjnym klimatem dostarczą niezapomnianych wrażeń. Z pewnością będzie to jeden z najbardziej atrakcyjnych występów w Podczelu.
Mercer oczaruje publiczność ostatniego dnia Sunrise Festival na scenie No Redemption, za którą odpowiedzialni są jego dobrzy przyjaciele z kolektywu Pardon My French – Tchami i Malaa.

Strona: http://www.mercermusic.com
Facebook: https://www.facebook.com/Mercer/
Instagram: https://www.instagram.com/mercer/

Ruben de Ronde

Od początku swojej kariery związany jest z labelem Armada Music, i to nie tylko jako producent. Współprowadzący audycję A State Of Trance preferuje nieco spokojniejsze, bardziej progresywne brzmienia muzyki Trance, ale drapieżne granie również nie jest mu obce.
Trzydziestosześcioletni Holender zainteresował się muzyką taneczną dzięki swojemu bratu, który był DJem. Teraz podróżuje ze swoją muzyką po całym świecie, jest właścicielem wytwórni Statement! Recordings, a także ma na koncie utwory z takimi artystami, jak Ben Gold, Alexander Popov czy Orjan Nilsen.
To już trzeci rok z rzędu, kiedy Ruben odwiedzi Sunrise Festival – tym razem już pierwszego dnia festiwalu, na Red Stage.

emuze.me

ultra

Strona: http://www.rubenderonde.nl
Facebook: https://www.facebook.com/rubenderonde/
Instagram: https://www.instagram.com/rubenderonde/

Valentino Khan

Pochodzący z Los Angeles amerykański DJ i producent muzyczny, którego kariera zaczęła się szybko rozwijać po płynnym przejściu z produkcji hip hopu do muzyki EDM. Do tej pory swoje utwory publikował w wytwórniach Diplo, Skrillexa czy Steve’a Aokiego.
Jego utwory były (i są nadal) jednymi z najczęściej granych utworów podczas EDMowych festiwali. Khan gwarantuje podczas swoich występów sporo tłustych i rozmaitych brzmień, które sprawią, że nie będziecie w stanie odpuścić sobie tego występu. Valentino Khan wystąpi podczas Sunrise Festival w niedzielę na scenie No Redemption! Z pewnością nie może was tam zabraknąć!

Strona: http://www.valentinokhan.com
Facebook: https://www.facebook.com/ValentinoKhan/
Instagram: https://instagram.com/valentinokhan

Na dniach kolejne ogłoszenia. Zza kulis możemy powiedzieć, że będzie ich sporo i będą one zaskakujące dla entuzjastów różnych gałęzi muzyki elektronicznej!

kalendarz

Rozpiskę wszystkich dotychczas ogłoszonych artystów – i to z podziałem na dni i sceny – znajdziecie, klikając tutaj.

Zaglądajcie na facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco.

emuze.me

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?