post malone

Swae Lee zapowiada wspólny projekt z Post Malonem. Powtórka z sukcesu “Sunflower”?

„Sunflower” może nie być tylko jednostrzałowcem. Swae Lee oraz Post Malone pracują nad wspólnym projektem, który ma być czymś wyjątkowym.

reklamuj_sie

Rok 2022 w wykonaniu Post Malone’a oraz Swae Lee to zupełnie dwa różne światy. Swae wydał w tym roku zaledwie jeden utwór – „Tupelo Shuffle” z Diplo. Z kolei Posty wydał w tym roku dość osobisty album „Twelve Carat Toothace”. Jak sam wielokrotnie wspominał, wydanie niektórych utworów było istotnym elementem w jego dotychczasowej karierze. Sam album nie odbił się jednak zbyt dużym echem w świecie muzyki. Obu artystom nie można jednak odmówić smykałki do tworzenia globalnych hitów. Największym możliwym do przywołania przykładem jest utwór „Sunflower”.

Potencjał na duży projekt

Potencjał wspólnego projektu Swae Lee i Post Malone’a jest ogromny. Nie tylko ze względu na zwiększone zainteresowanie oba osobami, lecz także na powiew świeżości w dyskografii. Potencjalna współpraca może zaowocować zupełnie nowym rozdaniem w karierze obu Amerykanów. Ta zapowiedziana była przez Swae Lee w wywiadzie dla XXL. Rae wypowiedział się w nim o detalach nadchodzącego albumu „SremmLife 4” oraz o unikalnej relacji z Post Malonem i planowanym projekcie.

Ja i Post mamy własny projekt. To mój brat. Byliśmy razem w trasie, zrobiliśmy to wszystko. Mamy projekt, który moglibyśmy wydać razem już teraz, gdybyśmy tego chcieli. Myślę, że powinniśmy po prostu kontynuować go i zobaczyć gdzie to pójdzie.
Możliwości są nieograniczone.

Swae Lee dla XXL

Niedawne rekordy

Singiel promujący film „Spider-Man Uniwersumpobił niedawno rekord amerykańskiej fonografii, pokrywając się 17-krotną platyną. Jest to o tyle historyczny wynik, że poprzedni rekord należał do Lil Nas X’a i jego produkcji „Old Town Road”, która zyskała status platynowej płyty 15 razy. Do tego grona zbliża się kilka innych publikacji od Posty’ego. „Congratulations” czy „Psycho” to pozycje, które mają na swoim koncie kolejno 14 oraz 10 multiplatynowych płyt.

reklamuj_sie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?