Swedish House Mafia wyda muzykę w Columbia Records? Tak sugerują członkowie trio!

Formacja udostępniła na swoim Instagramie grafikę, która sugeruje zaawansowane prace nad wydaniem nowych utworów trio. Nie możemy się doczekać!

kalendarz

Swedish House Mafia jest ostatnio na ustach praktycznie każdego fana EDM. Raz na czas pojawiają się kolejne, elektryzujące środowisko skupione wokół muzyki tanecznej informacje – takie, jak chociażby nowe postoje na trasie koncertowej (w ostatnim czasie dołączyły takie lokalizacje, jak Gdynia, Berlin oraz Split i Seul). Jednak słuchacze są głodni nie tylko występów – czekają oni także na nową muzykę od Axwella, Sebastiana Ingrosso oraz Steve’a Angello – i zanosi się na to, że wyczekiwane premiery są już bliżej niż dalej!

Na Insta Story grupy pojawiła się wymowna grafika prezentująca trzy loga Columbia Records, która jest sublabelem Sony Music. Wskazówka może być jednoznaczna – wiemy, z którą wytwórnią Szwedzi podpisali kontrakt na wydanie pierwszych singli producenckiego trio po długiej przerwie.

kalendarz

Warto przy okazji przypomnieć, że Szwedzi (konkretnie w postaci Steve’a Angello) mają już doświadczenie związane ze współpracą z Columbią – właśnie tam został wydany kultowy numer “Payback“, który powstał we współpracy z duetem Dimitri Vangelis & Wyman.

ultra

Takie informacje jednoznacznie podsycają apetyty słuchaczy. Przypomnijmy – pierwszy oficjalny singiel SHM – “One” – wywołał sporą niespodziankę. Fani po prostu nie spodziewali się takich brzmień, które notabene bardzo szybko zyskały na popularności i miały spory wpływ na brzmienie gatunku Bigroom House. Czy i w 2019 roku doczekamy się czegoś rewolucyjnego? Kto wie!

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?