Swedish House Mafia prezentuje zupełnie nowe oblicze. Oto “It Gets Better”, pierwszy ich singiel od 9 lat

Pierwszym od 9 lat utworem mafiosów miało być “Lifetime” – ostatecznie jednak będzie to dość eksperymentalne “It Gets Better”.

kontakt

Z każdą godziną pozostałą do momentu premiery pierwszego od 9 lat singla Swedish House Mafii hype rośnie. Nie wiadomo za bardzo, czego spodziewać się po utworze “Lifetime” – tym bardziej więc wielu czeka na premierę wielkiego powrotu Szwedów.

Tego nie spodziewał się nikt

Mogłoby się wydawać, że wszystko jest już wiadome – tymczasem właśnie ma miejsce naprawdę niespodziewany obrót spraw. Na portalu Beatport pojawił się bowiem… nowy utwór Swedishów, zatytułowany “It Gets Better”. Według danych sklepu premiera utworu ma miejsce dziś – mimo iż jego strona nie jest w Polsce dostępna.

Mimo to można na stronie Beatportu ten kawałek odsłuchać oraz zakupić – a pełną wersję utworu znajdziecie poniżej.

To na pewno ich kawałek?

I tutaj dochodzimy do tytułu tego tekstu. Można było bowiem spodziewać się, że ostateczna wersja “It Gets Better” może różnić się od tej granej podczas trasy SHM z 2019 roku.

Jednakże nikt nie przypuszczał, że finalna wersja tego długo wyczekiwanego tracka będzie brzmieć w tak odmienny sposób. Dlatego też nie byliśmy w stanie uwierzyć w to, że to jest na sto procent utwór Swedish House Mafii. Mówimy o tym w czasie przeszłym, ponieważ tego samego dnia o godzinie 18:00 utwór ten będzie mieć oficjalną premierę.


foto: Rudgr.com

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?