kontakt

Szwedzi powrócili – a ostatnie wydawnictwa, współprace, zapowiedź albumu i trasy koncertowej tylko potwierdzają ten fakt. Pod koniec 2022 roku Swedish House Mafia odwiedzi ponownie Polskę w ramach promocji krążka “Paradise Again”. Jednak jeszcze w tym roku Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello zostali zabookowani na Audacy Beach Festival, o czym informowaliśmy w tym tekście. Niestety, w ostatnim momencie uczestnicy wydarzenia dowiedzieli się, że legendarne trio nie zagra w Fort Lauderdale.

Wszystko by się udało, gdyby nie…

W 2019 roku formacji zdarzało odwoływać na ostatnią chwilę swoje występy, jednak w tym czasie na świecie nie panowała pandemia. To właśnie przez koronawirusa legendy sceny klubowej nie zaprezentują swojego materiału na Audacy Beach Festival. Kilkanaście godzin przed występem na Instagramie Swedish House Mafii oraz stronie imprezy zamieszczono oświadczenie. Z jego treści możemy się dowiedzieć o dwóch pozytywnych wynikach testu na COVID-19 w zespole. Całość opublikowanej informacji możecie przeczytać poniżej.

Pomimo stosowania środków zapobiegawczych, dwóch członków grupy uzyskało pozytywny wynik na COVID-19, co oznacza to, że nie jesteśmy w stanie wystąpić w tę sobotę na Audacy Beach Festival w Fort Lauderdale.

Jest nam przykro, że zawiedliśmy naszych fanów chwilę przed naszym występem, jednak musimy trzymać się zalecanych wytycznych rządu i wprowadzić izolację. Musimy postawić na pierwszym miejscu zdrowie naszej grupy, ekipy, pracowników festiwalu i naszych fanów.

Kochamy was wszystkich i spotkamy się wkrótce.

kontakt