Nostalgiczny powrót Swedish House Mafii. Pierwszy od 8 lat radiowy set Szwedów już dostępny

Szwedzkie trio, które w ostatnich tygodniach wydał aż dwa single, zaprezentował na antenie BBC Radio 1 pierwszy od lat radiowy set.

kontakt

Fani Swedish House Mafii na pełnoprawny powrót ulubionego trio musieli długo czekać. Po występie na zakończenie Ultra Music Festival Miami w 2018 roku i krótkiej trasie koncertowej Szwedzi ponownie zapadli się pod ziemię. W międzyczasie, zamiast nowych produkcji, otrzymaliśmy kolejny merch. Fani zarzucali, że niektóre występy w 2019 roku nie doszły do skutku, a te, które się odbyły, miały bardzo podobne tracklisty.

Nadszedł 2021 rok, a wraz z nim kolejny comeback artystów kryjących się za trzema kropkami. Poznaliśmy już dwa single, które odbiegają od klimatów, które wcześniej serwowali nam Axwell, Ingrosso i Angello. Zapowiedziano wydanie płyty szwedzkiego trio, a ostatnio podczas BBC Radio 1 Dance Weekend wybrzmiał pierwszy od powrotu set SHMu. Co zaserwowali muzyczni przyjaciele podczas 30 minutowego slotu na antenie brytyjskiego radia?

Nostalgia przeplatana teraźniejszością

Zaprezentowany set jest przeciwieństwem tego, co zaserwowali nam Szwedzi w swoich nowych utworach. Podczas 30 minut z Swedish House Mafią można było usłyszeć mnóstwo starszych utworów, remiksów i mashupów trio – zarówno solowych produkcji, jak i wspólnej twórczości. Nie zabrakło “Greyhound”, “One”, “Leave The World Behind”, “555” Angello i Ingrosso, “For Sale” od ich dawnego projektu Buy Now czy wielu legendarnych remiksów od Axwella. Podczas tej części audycji w BBC Radio 1 można było usłyszeć dwa utwory, które są odstępstwem od tej reguły. W secie zagrano legendarne “Pacha On Acid” Afrojacka wydane w wytwórni Angello oraz nadchodzący utwór ze stajni Axtone. Jay Robinson – Free Again (Axwell Cut) to najnowsza produkcja, która zostanie wydana 20 sierpnia w labelu Axwella.

Klamrą kompozycyjną całej audycji były ostatnio wydane wspólne single szwedzkiej trójcy. Pierwszy po latach set Swedish House Mafii otwierało “It’s Get Better”, a ostatnią zagraną przez nich produckją było “Lifetime”. Oczywiście w aktualnie znanych wersjach. Pełną listę utworów znajdziecie poniżej.

1. Swedish House Mafia – It Gets Better
2. Steve Angello – Teasing Mr. Charlie
3. Jay Robinson – Free Again (Axwell Cut)
4. Buy Now – For Sale (Axwell Remode)
5. Steve Angello & Sebastian Ingrosso – 555
6. Eric Prydz – Slammin’ (Axwell Remix) 
7. Swedish House Mafia & Knife Party ft. ADL – Antidote (ID Remix) 
8. Steve Angello & Laidback Luke – Be 
9. Afrojack – Pacha On Acid 
10. Axwell ft. Max’C – I Found U (Dubfire Summer Of Dub Remix)
11. C-Mos – 2 Million Ways (Axwell Remix)
12. Steve Angello – Rave n’ Roll
13. Felix Da Housecat & Diddy – Jack U (Steve Angello & Sebastian Ingrosso Remix)
14. Daft Punk vs. AxEr vs. Swedish House Mafia vs. Pharrell Williams – Burnin’ vs. 123 vs. One (Your Name) vs. Greyhound (Swedish House Mafia Mashup)
15. Swedish House Mafia & Laidback Luke & Deborah Cox vs. Axwell – Leave The World Behind vs. Nobody Else vs. It Gets Better (Swedish House Mafia Mashup) 
16. Swedish House Mafia ft. Ty Dolla $ign & 070 Shake – Lifetime

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?