Swedish House Mafia znów na Ibizie! Po 10 latach powracają z serią imprez

Panowie z trio Swedish House Mafia wracają na Ibizę. Od ich ostatniej rezydentury na hiszpańskiej wyspie minęło ponad 10 lat.

kalendarz

Działalność tercetu Swedish House Mafia po wielkim powrocie to seria wzlotów i upadków. Z jednej strony kilka udanych numerów, z drugiej – klapa trasy koncertowej. Karierę odrodzonej niczym Feniks z popiołów SHM podsumował w swoim felietonie nasz redaktor naczelny. Panowie jednak się nie poddają i działają dalej – o czym świadczą ich wielkie tegoroczne powroty. Szwedzi po latach wystąpią bowiem na festiwalu Tomorrowland, a w międzyczasie ponownie zaczną rozkręcać imprezy na Ibizie.

Swedish House Mafia znów na Ibizie

Określenie Ibizy mianem światowej stolicy klubowego życia chyba nie będzie dużym nadużyciem. W Ushuaïa za sterami spotkać można bowiem takie postaci, jak Armin van Buuren, David Guetta i Calvin Harris. Teraz do grona rezydentów ma dołączyć także Swedish House Mafia. Axwell, Ingrosso i Angello przejmą klub Ushuaïa na sześć kolejnych niedziel, od 21 lipca do 25 sierpnia.

kalendarz

Minęło ponad 10 lat

Będzie to pierwsza od ponad dekady tak częsta obecność tercetu na hiszpańskiej wyspie. Ostatni raz SHM na Ibizie w formie rezydentów można było zobaczyć w 2013 roku, przed rozpadem formacji. Czy pierwszemu setowi towarzyszyć będzie należyta “pompa”, godna wydarzeniu tego pokroju? Czy może powtórzy się sytuacja z premierą albumu “Paradise Again” i odbiór będzie co najmniej mierny? Pewne jest jedno – będzie to jeden z najbardziej wyczekiwanych eventów tego roku. Bilety są już dostępne na oficjalnej stronie Ushuaïa.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?