Mau P spełnia swoje dziecięce marzenie i wydaje oficjalny remix dla Swedish House Mafii

Remiksem do “Ray Of Solar” Mau P wskazuje zapoczątkowaną już przy “Metro” drogę, którą w swojej twórczości chce iść.

kalendarz

Obecność wielu reprezentantów młodego pokolenia tanecznej elektroniki z pewnością nie miałaby miejsca, gdyby nie działania ikon sceny. Tacy twórcy, jak Swedish House Mafia, Avicii, Tiesto, Armin van Buuren czy David Guetta z pewnością stanowili czynnik motywujący dla tych, którzy po latach stoją ze swoimi idolami w jednym rzędzie. Tego typu historii jest naprawdę wiele, a jedną z nich w ostatnim czasie pisze Mau P. Znany wcześniej z projektu Maurice West producent otworzył swój nowy alias w ubiegłym roku, podbijając świat EDMu singlem “Drugs From Amsterdam“.

Kolejne kawałki tylko ugruntowały jego pozycję i dały mu de facto drugie życie na scenie tanecznej elektroniki. Niech świadczą o tym chociażby remiksy dla takich postaci, jak Calvin Harris i Armand van Helden. Ostatnie wakacje to z kolei ukłon w stronę fanów melodyjnego techno spod znaku Afterlife. Jego “Metro” stworzone z Kevinem de Vriesem stało się bowiem jednym z najważniejszych EDMowych motywów tego sezonu.

emuze.me

“To dzięki nim poszedłem tą ścieżką”

Kiedy odnosi się międzynarodowy sukces, spełnianie marzeń z dzieciństwa staje się zdecydowanie prostsze. A jednym z nich dla Mauritsa z pewnością było przecięcie się na pewnym etapie dróg jego i Swedish House Mafii. To udało się ostatecznie w 2023 roku, czego efektem jest oficjalny remiks Holendra do najnowszego utworu Axwell’a, Angello i Ingrosso.

Ci goście są powodem, dla którego 14-letni ja nie sypiał po nocach i gonił za marzeniami. Stworzenie remiksu dla was jest dla mnie największym zaszczytem.

Mau P

Mau P zaprezentował swoją interpretację “Ray Of Solar” – najnowszego jak dotąd utworu SHMu, będącego jednocześnie zapowiedzią nowego studyjnego albumu formacji. Numer ten ponownie wskazuje zapoczątkowaną już przy “Metro” drogę, którą w swojej twórczości iść chce Holender. Jest więc tym samym osadzony w klimatach melodic techno.

ultra

Muzyka jest zdecydowanie w moim DNA, ale wiem na pewno, że nie byłoby Mau P bez wpływu Swedish House Mafii. To dzięki nim poszedłem tą ścieżką, a ten remiks to naprawdę moment, w którym historia zatacza koło. Odnoszę wrażenie, że co miesiąc muszę wymyślać kolejne marzenie, które udało mi się spełnić. Żadne jednak nie jest tak szalone, jak to.

Mau P

Kolejne ruchy Holendra jeszcze bardziej podsycają apetyty na oczekiwany przez wielu jego występ jako Mau P w Polsce. Tutaj oczywiście puszczamy oko w kierunku rodzimych promotorów, przy okazji zachęcając zarówno ich, jak i całą resztę, do sprawdzenia nowego remiksu kawałka “Ray Of Solar”.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?