Swedish House Mafia i The Weeknd stworzyli utwór do sequela filmu “Avatar”

Tym razem na inną niż taneczna nutę zagrało trio Swedish House Mafia, tworząc z The Weeknd’em utwór do filmu ‘Avatar: Istota Wody”.

2sher

W ostatnim czasie współpraca między Swedish House Mafią a The Weeknd’em zacieśniła się. Końcówka 2021 roku i cały rok 2022 przyniosła nam kilka utworów, bądź remiksów w ramach tej kooperacji – w tym “Moth To A Flame” czy utwory z albumu Kanadyjczyka, zatytułowanego “Dawn FM”. Panowie wystąpili również wspólnie na festiwalu Coachella. To wszystko dzięki wspólnemu managementowi, który łączy Abla ze szwedzkim trio. Drogi tych dwóch projektów ponownie zeszły się przy okazji naprawdę wyjątkowego projektu.

Orkiestralna nutka

Najnowszy utwór The Weeknd’a i Szwedów jest budujący napięcie, a zarazem spokojny w swoim usposobieniu, jednocześnie wykorzystując patenty znane z orkiestry. Takie właśnie jest “Nothing Is Lost (You Give Me Strength)“. Abel, który odpowiada za wokal i tekst do utworu połączył siły z Simonem Franglenem i Swedish House Mafią.

emuze.me

Brytyjski kompozytor muzyki filmowej odpowiadał wraz z Axwellem, Ingrosso i Angello za warstwę muzyczną produkcji. Propozycja do ścieżki dźwiękowej filmu “Avatar: Istota Wody” pokazuje inną stronę twórczości SHMu – wszak na próżno szukać w niej charakterystycznych dla formacji dźwięków.

Czy kolejny wspólny twór tej czwórki zachęci was do wybrania się na seans najnowszego filmu z serii “Avatar”? O tym możecie przekonać się poniżej.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?