daft-punk-tribute2

Tak Daft Punk (jeszcze bez hełmów) grali w 1997 roku. Pojawiło się unikatowe nagranie

Video, które pojawiło się w sieci, to jedna z niewielu okazji, aby zobaczyć, jak w akcji prezentowali się Daft Punk bez hełmów na głowach.

PDC

Mimo iż Daft Punk już się rozpadło, to nadal muzyka francuskiego duetu sprawia nam wiele przyjemności. Zainteresowanie kultową formacją – mimo iż na nową muzykę liczyć już nie możemy – jest jednak od czasu do czasu w ciekawy sposób zaspokajane. Przykładowo – już za dwa miesiące będzie miała premierę książka poświęcona twórczości i historii legendarnego duetu. Z kolei teraz na kanale Daft Punk na YouTube pojawiło się niespodziewanie nagranie z… 1997 roku.

Wyjątkowe 12 minut

12-minutowy film przedstawia wersję live jednego z hitów duetu “Rollin & Scratchin”. Nagranie pochodzi z 1997 roku z jednego występów w Mayan Theatre w Los Angeles promującego ich debiutancki album „Homework”. Nie jest to jednak zwykłe nagranie. Panowie, którzy przyzwyczaili nas później do występowania w hełmach, na nagraniu ich nie mają. Jest to więc niecodzienna okazja, by zobaczyć francuski duet występujący na scenie bez zakrywania swojej twarzy.

emuze.me

Dwunastominutowe nagranie można zobaczyć poniżej.

emuze.me

PDC

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?