Tak wyglądał Defqon.1 2023! Do zobaczenia jest już aftermovie, znamy też daty kolejnej edycji

Czołowe hardowe święto otrzymało tegoroczne aftermovie w naprawdę szybkim tempie. Przy okazji otrzymaliśmy informację o dacie 20. edycji.

sunrise

Słowo aftermovie, które w wolnym tłumaczeniu oznacza film podsumowujący dane wydarzenie, towarzyszy środowisku muzyki elektronicznej od lat. Wielu organizatorów decyduje się na nagrywanie ujęć podczas trwania swojej imprezy, by później zlecić montaż najlepszych ich momentów. Takie akcje niosą za sobą kilka korzyści. Przede wszystkim jest to ciekawa, często skuteczna forma promocji danej inicjatywy. Obecni na terenie festiwalu fani mogą powspominać sobie najlepsze momenty oraz ponownie poczuć magię występów, na których mieli okazję się bawić. Za to osoby, którym nie dane było w tym uczestniczyć, mogą zobaczyć jakie atrakcje ich ominęły, przy tym skutecznie przekonać się do zakupu biletów na kolejną edycję.

Nie inaczej postępuje ekipa odpowiedzialna za Defqon.1. Za nami już tegoroczna edycja największego święta muzyki hard dance. W rekordowo szybkim tempie otrzymaliśmy podsumowanie tegorocznej imprezy w formie wideo. Zaledwie dwa tygodnie po zakończeniu festiwalu na serwis YouTube dodano ponad dziesięciominutowe aftermovie. W tym samym czasie również ogłoszono datę kolejnej edycji wydarzenia.

kalendarz

Festiwal nie do podrobienia

Flagowe wydarzenie marki Q-Dance od lat przekonuje do siebie tysiące fanów wyjątkową atmosferą. To też widać w świeżo wydanym aftermovie tegorocznej edycji imprezy. Dzięki ponad dziesięciominutowemu materiałowi poznajemy wygląd scen, atrakcji oraz pośrednio odczuwamy klimat imprezy. Nie brakuje przy tym odpowiednio dobranego soundtracku. Ujęciom towarzyszy twórczość od takich postaci, jak chociażby D-Block & S-Te-Fan, D-Sturb, Angerfist, Devin Wild czy Sefa. Niektóre z przedstawionych propozycji nie ujrzały jeszcze światła dziennego. Pomimo mody na coraz krótsze materiały wideo zachęcamy zajrzeć do materiału poniżej. Ostrzegamy – wciąga!

kalendarz

Jednak to nie koniec atrakcji dla fanów Defqon.1. Organizatorzy nie chcą dalej się kryć z datą dwudziestej edycji swojego największego festiwalu. Już możemy szykować się na kolejne cztery dni dawki ciężkich wrażeń. Następna, już 20. odsłona wydarzenia od Q-Dance będzie miała miejsce od 27 do 30 czerwca 2024 roku. Nie możemy się tego doczekać – podobnie jak nasze ziomki z Hardtripów, które z pewnością zorganizują wyjazd do Holandii na tą właśnie imprezę.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?